Gryfów Śląski: Od kiedy działalność wznowi żłobek i przedszkole?

1
497

Burmistrz Gminy i Miasta Gryfów Śląski w wydanym w dniu wczorajszym komunikacie informuje, iż tak przedszkole, jak i żłobek nie wznowią działalności od dnia 6 maja 2020 roku. W wydanym komunikacie czytamy:

 

Po wnikliwej analizie bieżącej sytuacji epidemicznej w Powiecie Lwóweckim, po rozmowach z Dyrektorem Żłobka Miejskiego „ Bajkowa Kraina” w Gryfowie Śląskim, Przedszkola Miejskiego w Gryfowie Śląskim oraz Dyrektorem Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Lwówku Śląskim, biorąc pod uwagę wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego uprzejmie informuję, że nie zostanie z dniem 6 maja 2020r. otwarty Żłobek Miejski „ Bajkowa Kraina” i Przedszkole Miejskie w Gryfowie Śląskim.

Ze względu na ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa, bezpieczeństwo dzieci, komfort psychiczny Państwa a także ochronę zdrowia i życia pracowników, konieczność przygotowania placówek, także w sferze aprowizacji i pracy kuchni oraz dostosowanie ich do nowych szczególnych warunków ponowne uruchomienie tych placówek może nastąpić po 24 maja 2020r. o czym powiadomię Państwa w następnym komunikacie.

Olgierd Poniźnik Burmistrz Gminy i Miasta Gryfów Śląski

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here