Gryfów Śląski: 109 km/h w terenie zabudowanym

19
243

Pomimo kierowanych apeli nie każdy kierowca tak do końca zdaje sobie sprawę, że brawura, nadmierna prędkość to najczęstsze przyczyny wypadków drogowych. Policjanci drogówki praktycznie każdego dnia zatrzymują kierowców do kontroli, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość, czy to w terenie zabudowanym, czy też niezabudowanym. Nie inaczej było wczoraj.

 

Policjanci wydziału ruchu drogowego lwóweckiej policji podczas prowadzonych działań zatrzymali mieszkańca gminy Gryfów Śląski, który kierując vanem w miejscowości Ubocze przekroczył prędkość w terenie zabudowanym.

 

Znany społecznik w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h jechał aż 109 km/h.

 

Kierujący Volkswagenem z pewnością nie jechał do Lwówka na sygnale, niemniej za swój pośpiech stracił prawo jazdy na 3 miesiące, otrzymał także mandat i punkty karne.

 

19 KOMENTARZE

  1. Społecznik. Brak słów zabrać dożywotnio prawko!! W każdej chwili mogło mu coś lub ktoś wtargnąć na jezdnię. Dla takich kierowców nie ma tłumaczenia. Spiesz się powoli.

  2. Oczywiście ,że bardzo przesadził ale z drugiej strony odcinek od dawnego punktu skupu bydła po prawej jadąc w kierunku Lwówka aż do pierwszych zabudowań przy skrzyżowaniu do Olesznej i Ubocza Dolnego gdzie się nic nie dzieje jazda 50 km/h też nie jest uzasadniona a tam czają się chłopcy.

  3. Niech rzuci kamieniem ten, który wykonując niebezpieczny zawód co drugi wyjazd ma pilny. Szczególnie, że ten kierowca jechał na pilne wezwanie. Przestroga dla pozostałych, chory, czy nie, nieważne, śpiesz się powoli ! Człowiek obolały czeka na pomoc, ale śpiesz się powoli, bo przecież społeczeństwo zlinczować może !

  4. Tak człowiek poświęca sie jadąc ratować komuś życie zachowując największą ostrożność przekraczając prędkość oczywiscie jadąc prywatnym autem po pojazd uprzywilejowany pokazując wezwanie to zamiast asekurować na sygnale lub go zawieść lepiej zabrać prawko a gdy dzwoni się że na rynku po 24 zakłócają ciszę nocną to podjeżdżają i mlodzi pijąc alkochol ich wyśmiewają i po temacie żadnych mandatów nawet nie Przegonią towarzystwa tacy odważni policja sama dla siebie to po co nam tacy policjanci 50kg żywej wagi.

  5. Nawet gdyby za kółkiem był lekarz nie ma tłumaczenia!!!! Wzywa się karetkę pogotowia , która posiada sygnalizatory świetlne i dźwiękowe i również kierowca musi przestrzegać zasad ruchu drogowego. Amen

  6. widać żal że “koledzy” nie popuścili Jak sobie piwa nawarzyłeś to musisz je wypić i może bardziej uważać co robisz i z kim jest teraz czas na refleksie

  7. Ludzie skąd w was tyle zawiści i jadu. Sami znawcy, prawi obywatele. Może i gościu przegiął ale czy was aż tak bardzo to boli żeby tu swoje boleści wylewać. Co się z tym chorym krajem stało. Nam nie trzeba już wojen jeszcze trochę sami się wykończymy nawzajem.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here