Granie w chmurze – to prostsze niż myślisz

1
195

Granie w chmurze z pewnością pokocha wielu minimalistów. Nie potrzebujesz dodatkowych urządzeń, aby cieszyć się rozgrywką w świecie swoich ulubionych tytułów. Koniec z szukaniem miejsca na kolejny sprzęt, zmaganiem się z dodatkową ilością przewodów czy próbą dopasowania konsoli do swojego wnętrza. Od teraz wystarczy tylko telewizor!

 

Granie w chmurze dla każdego? Jak grać w chmurze?

To zupełnie proste rozwiązanie. Wystarczy, że sięgniesz po jeden z wybranych modeli Samsung Smart TV oraz zainstalujesz, którąś z dostępnych aplikacji do streamingu gier jak: Xbox czy NVIDIA GeForce NOW*. Pozostaje Ci jeszcze podłączenie kompatybilnego kontrolera za pomocą modułu Bluetooth oraz zadbanie o dostęp do stabilnego połączenie telewizora z Internetem. To wszystko! Wybierz grę i graj od razu – koniec z instalacją każdego tytułu w pamięci urządzenia lub na zewnętrznym dysku. Koniec również z długim czasem oczekiwania na pobranie gry.

Teraz możesz cieszyć się niesamowitą jakością ogromnej bazy tytułów w zaciszu swojego domu. Dziel się radością z innymi i rywalizuj w trybie multiplayer lub oddaj się rozgrywce w trybie dla jednego gracza. Wszystko zależy od Ciebie.

* Korzystanie z usług może wymagać płatnego abonamentu, który jest do wykupienia w danej usłudze.

Poznaj funkcje Smart w telewizorze Samsung

Wybierając nowy telewizor warto postawić na model Smart TV marki Samsung. To sprzęt, który działa w oparciu o wydajny system Tizen. Do Twojej dyspozycji jest szeroka biblioteka aplikacji* – w tym popularne serwisy VOD z filmami, serialami oraz usługi umożliwiający streaming gier czy przeglądarka stron internetowych.

Codzienne użytkowanie telewizora ułatwi Ci udoskonalona funkcja Samsung Smart Hub. Teraz treści są odpowiednio podzielone i dostosowane do Twoich zainteresowań pod kątem historii aktywności. Znajdź to, czego szukasz, nawet podczas oglądania telewizji – dedykowany panel ukazuje Twoje ulubione aplikacje i wyświetla miniaturami treści. Zawsze możesz kliknąć w to, co Cię zainteresuje.

*Pamiętaj, że dostępne aplikacje oraz usługi mogą różnić się w zależności od regionu.

Jak działa Tryb Gry w telewizorze Samsung?

Gracze mogą szukać rozmaitych innowacyjnych rozwiązań w telewizorach do gamingu. Jak wiesz, wybrane modele Samsung Smart TV oferują dostęp do grania w chmurze. Do tego w telewizorach tej marki dostępny jest Tryb Gry, który automatycznie ulepsza wszystkie kluczowe parametry obrazu i dźwięku.

Wystarczy, że włączysz grę, a telewizor wykryje tą czynność i aktywuje Tryb Gry. Uzyskaj płynny, wyrazisty obraz i czysty dźwięk – to w końcu bardzo ważne kwestie, które wpływają na jakość oraz komfort grania. Jednocześnie wszystkie operacje odbywają się przy zachowaniu, jak najniższego opóźnienia (input lag). Czyli czasu reakcji pomiędzy wydaniem przez Ciebie komendy np. poprzez kliknięcie na padzie, a zobaczeniem jej efektów na ekranie telewizora. Opóźnienie podawane jest w milisekundach (ms).

Artykuł powstał przy współpracy płatnej z Samsung Electronics Polska.

-/materiał partnera/-om

1 KOMENTARZ

  1. Laptop za 1k złociszy (biurowy) z zintegrowaną kartą graficzną – korzystając z usługi GeForce NOW na łączu FTTH gry (np. NewWorld) działąją na maksymalnych ustawieniach w 120-130 fps.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here