GOLDBECK. Od ponad 50 lat zmieniamy branżę budowlaną. Nasz przepis na sukces? Pasja do budowania!

0
429
GOLDBECK COMFORT

Ale nasza wizja idzie jeszcze dalej. Postrzegamy budynki jako produkty, które realizujemy dla naszych klientów z jednego źródła – od projektu, przez budowę, po usługi podczas eksploatacj.

 

Obiekty budujemy z systematycznych elementów, które produkujemy sami. Oprócz konstrukcji stalowych i elementów aluminiowych obejmuje to również prefabrykowane elementy betonowe. Zalety własnej produkcji są oczywiste: zlecenia możemy realizować wyjątkowo ekonomicznie i szybko, a także stale rozwijać nasze systemy zgodnie z wymaganiami klientów.

Zatrudniamy ponad 8 000 pracowników w około 70 lokalizacjach. Jesteśmy jedną z wiodących firm budowlanych w Europie. Jako lider technologii projektujemy, budujemy, pielęgnujemy i rewitalizujemy nieruchomości szyte na miarę wg naszego systemu. Należą do nich budynki parkingowe, biurowe, logistyczne, produkcyjne i mieszkalne.

Nasz zakład w Rakowicach Małych specjalizuje się przede wszystkim w produkcji elementów takich jak: ściany, słupy, stoposłupy, dźwigary oraz gotowe moduły łazienkowe.

GOLDBECK COMFORT w Rakowicach Małych, odpowiadając na rosnące potrzeby rynku budowlanego zarówno w Polsce jak i w Europie, systematycznie zwiększa swoją produkcję. Tym samym poszerzamy nasze grono pracowników o kolejne osoby.

Specjalistom, pomocnikom, absolwentom szkół technicznych oraz wszystkim zainteresowanym zdobyciem nowych kwalifikacji oferujemy pracę w Rakowicach Małych już od dziś. Zatrudnienie tutaj znajdą: betoniarze, zbrojarze, stolarze, operatorzy węzła betoniarskiego, operatorzy maszyn zbrojarskich, operatorzy suwnic oraz pomocnicy.

Wszystkim naszym pracownikom oferujemy:

 • stabilne i długotrwałe zatrudnienie,
 • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie + nagrody finansowe),
 • bogate doświadczenie w dziedzinie produkcji prefabrykatów żelbetowych,
 • extra nagroda za rekomendację pracownika,
 • świadczenia z funduszu socjalnego (bony, paczki mikołajkowe itp.)
 • możliwość ubezpieczenia grupowego siebie i swojej rodziny,
 • spotkania integracyjne dla pracowników i ich rodzin,
 • kursy zawodowe,
 • niezbędne narzędzia pracy.

Swoje miejsce w naszym zakładzie znajdą również INŻYNIEROWIE BUDOWNICTWA – absolwenci studiów inżynierskich budowlanych oraz specjaliści z doświadczeniem w budownictwie. Na was czekają stanowiska w:

 • biurze projektowym – projekty elementów prefabrykowanych oraz systemowe budownictwo mieszkaniowe,
 • hali produkcyjnej – asystując kierownikom produkcji w organizacji pracy (nadzór nad procesem produkcyjnym).

Więcej szczegółowych informacji znajdziesz na naszej stronie comfortsa.pl w zakładce PRACA oraz na naszym profilu na Facebooku

Zapraszamy wszystkie chętne osoby do kontaktu pod nr telefonu: 75/7840319, 604580783 lub bezpośrednio w siedzibie firmy: Rakowice Małe 17.

-/GOLDBECK COMFORT/-