Food Trucki pilnie poszukiwane

3
960
fot. UGiM Lwówek Śl.

Na terenie basenu miejskiego w Lwówku Śląskim dostępne są dwa stanowiska pod dzierżawę przeznaczone pod mobilne przyczepy gastronomiczne.

 

W związku ze zbliżającym się terminem otwarcia basenu miejskiego, Burmistrz Gminy i Miasta Lwówek Śląski poinformował o ogłoszonych przetargach na oddanie w dzierżawę dwóch stanowisk na basenie miejskim, przeznaczonych pod mobilne przyczepy gastronomiczne.

Na stronie magistratu pojawiły się dwa ogłoszenia o przetargach pisemnych nieograniczonych na dzierżawę w sezonie 2024, od dnia 01 czerwca 2024 r. do dnia 31 sierpnia 2024 r. dwóch stanowisk pod zlokalizowanie samochodu typu „Food truck” oraz na urządzenie ogródka gastronomicznego – tj. postawienie stolików wraz z krzesłami.

„Przedmiot przetargu, a następnie dzierżawy stanowi miejsce handlowe do prowadzenia usług gastronomicznych w mobilnym punkcie gastronomicznym w pojeździe typu „Food Truck”(z wyłączeniem napojów alkoholowych), o dzierżawionej pow. 100 m2.” – czytamy w pierwszym z ogłoszeń.

„Przedmiot przetargu, a następnie dzierżawy stanowi miejsce handlowe do prowadzenia usług gastronomicznych w mobilnym punkcie gastronomicznym w pojeździe typu „Food Truck”(z wyłączeniem napojów alkoholowych), o dzierżawionej pow. 105 m2.” – napisał Burmistrz w drugim z ogłoszeń.

Przedmiotowy teren dostępny będzie codziennie w okresie od 01 czerwca 2024 r. do 31 sierpnia bieżącego roku, wyłącznie w godzinach funkcjonowania basenu miejskiego tj. 11:00 – 19:00. Teren przeznaczony do dzierżawy jest równy, częściowo wykostkowany, z zapewnionym dostępem do prądu o mocy 20kW oraz dostępem do zaplecza sanitarnego. Oprócz samego Food Trucka można na nim postawić ogródek gastronomiczny.

Cena wywoławcza czynszu dzierżawnego w stosunku miesięcznym wynosi 5 zł/m2 + należny podatek VAT. Oprócz czynszu dzierżawnego Oferent będzie pokrywał pełne koszty związane z używanymi mediami oraz zawrze we własnym zakresie umowę na odbiór odpadów komunalnych z podmiotem wpisanym do rejestru działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów komunalnych na terenie Gminy i Miasta Lwówek Śląski.

Oferty należy składać do 24 maja br.

3 KOMENTARZE

      • Wróć do szkoły, poucz się czytania ze zrozumieniem i przeczytaj raz jeszcze komentarz na który usiłujesz odpowiedzieć. A póki co, spływaj, płaywaku 😉

        Gdzie padło stwierdzenie, że to kokosy? Jedynie fakt, że jest drogo. Oczywiście koszt produktu, koszt placu i marża ma na to wpływ. Czegoś jeszcze nie rozumiesz?

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here