FIT STYLE ZONE w Bolesławcu zaprasza

0
504

FIT STYLE ZONE jest prężnie rozwijającą się firmą. Działamy pod różnymi aspektami – najważniejszy z nich to aspekt zdrowotny.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:

TRENINGI PERSONALNE:

Posiadamy wykwalifikowanych trenerów, którzy zajmą się poprawną techniką wykonywania ćwiczeń, dobiorą odpowiedni zestaw ćwiczeń do stanu zdrowia i stopnia wytrenowania, będą brali pod uwagę stan zdrowotny i zrobią wszystko aby poprawić zarówno zdrowie i sprawność fizyczną ale również wpłynąć na aspekt wizualny.

Fit Style Zone Bolesławiec

ZAJĘCIA GRUPOWE:

W naszym grafiku znajdują się zajęcia dla dorosłych zarówno spokojniejsze: joga, pilates, be active, zdrowy kręgosłup jak i bardziej dynamiczne: aerobik, kettlebell, zumba, salsation, trening obwodowy, turbo spalanie, fit mama, cross trening, street workout, pole dance. Posiadamy również szeroki wachlarz zajęć dla dzieci: fit dzieciaki, trening motoryczny, akrobatyka-kalistenika, zajęcia korekcyjne, pole dance. Każdy znajdzie coś dla siebie.

KLUB:

W naszym klubie znajdują się: przestronna sala fitness, siłownia wyposażona w wysokiej jakości sprzęt, kącik malucha w którym zapewniona jest opieka od poniedziałku do piątku w godzinach od 17:00 do 20:00 oraz gabinety fizjoterapeutyczne jak i dietetyczne.

SPECJALIŚCI:

Współpracujemy z szeregiem specjalistów, począwszy od dietetyków, psychologów sportu kończąc na fizjoterapeutach , tak aby kompleksowo zadbać o zdrowie.

STREFA RELAKSACYJNA:

Na terenie klubu do dyspozycji oddajemy saunę suchą oraz mokrą.

ORGANIZACJA IMPREZ:

Zajmujemy się również organizacją imprez dla dzieci. Urodziny na sportowo każdemu dziecku przypadną do gustu.

Organizujemy także wieczory panieńskie POLE DANCE!

Zajmujemy się również organizacją warsztatów zdrowotnych. Chcemy uświadomić, wskazać możliwości i działania w celu poprawy jakości życia, lepszego samopoczucia oraz wyglądu.

NASZA IDEA:
Naszą ideą jest zdrowie i w takim kierunku działamy!

Chcemy uświadomić, wskazać możliwości i działania w celu poprawy jakości życia, lepszego samopoczucia oraz wyglądu. Poprzez naszą doświadczoną kadrę jesteśmy w stanie zaoferować najlepszą propozycję na rynku.

Uwaga: na hasło LWÓWECKI 10% zniżki na karnet na siłownię bądź zajęcia grupowe!

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here