Festiwal w Lubomierzu. Atrakcje nie tylko dla najmłodszych

6
2639

Ogólnopolski Festiwal Filmów Komediowych w Lubomierzu to nie tylko filmy, aktorzy, scena muzyczna, czy swojskie jedzenie, ale także wesołe miasteczko.

 

 

W piątek 4 sierpnia 2023 roku rozpoczął się 26. Ogólnopolski Festiwal Filmów Komediowych w Lubomierzu. Wydarzenia potrwa do niedzieli. Jego fundamentem są oczywiście filmy, które można oglądać w kinie plenerowych, spotkania z polskimi aktorami, scenografami oraz scena muzyczna. Do tego swojskie jedzenie oferowane m.in. przez Sołectwo Oleszna Podgórska, czy Sołectwo Radoniów.

Ale Festiwal to także wesołe miasteczko. Już od wczoraj w centrum miasta oraz na targowisku miejskim można spotkać rozłożone dmuchańce, trampoliny, karuzele, czy samochodziki. Do tego kolorowe warkoczyki, tatuaże i stoiska z zabawkami dla najmłodszych. Ciekawą propozycją są wykonywane na miejscu opaski na rękę z imieniem, lub wskazanym oznaczeniem.

 

 

My stoiska odwiedziliśmy w piątkowe przedpołudnie, jeszcze przed otwarciem części z nich. Dziś z pewnością tam bardzo wesoło. Sprawdź program OFFK 2023

6 KOMENTARZE

  1. Ale tych szukających poklasku ludzi ubiegających się w przyszłych wyborach tyle ile mrówek. W ciągu czterech lat swojej kadencji jakoś nie jesteście tak bardzo przychylni zwykłym ludziom którzy nie raz potrzebują pomocy. Wtedy obiecujecie i zostaje tylko tyle a teraz jakie pchanie na szkło to wszyscy razem siedzą bawią się i po…..ą

  2. Niedługo zamiast festiwal filmów to będzie festiwal polityków, w ubiegłym roku spora liczba polityków zaproszonych teraz to samo ,jutro lub dziś bankiet tak jak rok temu, kto jest sponsorem dla tych polityków za gościnność ze szwedzkim stołem?, paranoja.

  3. Najważniejsze, że imprezka się kręci…. darmowa kampania wyborcza ( Oj pani Zosiu, panie Rafale …dlaczego nie ma WAS gdy chodzi o wsparcie dla gminy?!)
    A druga darmoszka to bankiecik dla VIP-ów a i urzędników ( a właściwie GŁÓWNEJ ELITY LUBOMIERZA i JEJ PRZYDU…ÓW)

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here