Dziś w rynku dwa spektakle teatralne

1
576
MGOK

Teatr w mieście? Spektakle w rynku? Przedstawienia za darmo? Przygoda nie tylko dla dzieci? Tak to już dziś! Początek o godzinie 17.

 

Miejsko- Gminny Ośrodek Kultury przy współpracy z Fundacją Wspierania Twórczości Niezależnej zaprasza na wakacyjne spektakle dla dzieci. Już 22 lipca (czwartek) od godz. 17.00 na gryfowskim rynku obejrzycie dwa spektakle Teatru Łata.

Godz. 17.00 ,,Morskie opowieści” – to spektakl utrzymany w konwencji teatru ruchu, rzadko spotykanej wśród propozycji dla dzieci. Dzięki lekkiej formie z wyraźnymi odniesieniami do slapstiku rodem z niemieckiego kina jest wspaniałą atrakcją dla całych rodzin, bowiem uczy i bawi jak filmy z Charlie Chaplinem. Przesłaniem spektaklu jest myśl, iż ciągle czegoś szukamy nie dostrzegając, że to, co najcenniejsze jest tuż obok nas.

Godz. 18.15 ,,Podróże dookoła świata” – to interaktywny program teatralny dla dzieci, podczas którego widzowie wraz z aktorami odwiedzają najdalsze zakątki świata. Magiczna podróż zawiedzie ich na Dziki Zachód, do Hiszpanii, do Afryki, do Mroźnej Krainy Eskimosów i do Szkocji. W każdym zakątku świata dzieci poznają specyfikę danego regionu uczestnicząc w charakterystycznych zabawach i etiudach teatralnych, prowadzonych przy typowej dla danego miejsca muzyce. Jest to dynamiczny program, pełen balonowych niespodzianek, okraszony deszczem wystrzałowych konfetti. Zapewniamy niemal godzinę niezmordowanej zabawy, podczas której rodzice zapomną, że mieli dzieci.

Spektakle prezentowane w ramach projektu Teatr w Małym Mieście, dofinansowane są ze środków Fundacji PZU.

-/M-GOK Gryfów Śląski/-

1 KOMENTARZ

  1. “rodzice zapomną, że mieli dzieci” super.
    Ale już teraz nie trzeba spektaklów teatralnych na ulicy aby zaobserwować, że wielu rodziców zapomina, że ma dzieci.
    Wałęsają się samopas.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here