Dzikie wysypisko śmieci przy cmentarzu

2
920

Szmaty, butelki, ale także materiały budowlane, czy folie, zamiast zostać posegregowane i trafić na wysypisko, zostały wyrzucone tuż przy prowadzącej na cmentarz bramie. To nie pierwszy taki przypadek.

 

Przedłużenie prowadzącej na cmentarz komunalny ulicy Ogrodowej w Gryfowie Śląskim to miejsce, które regularnie odwiedzają śmieciarze. Nie korzystają oni z przydomowych kontenerów na odpadu, nie odwiedzają znajdującego się na terenie zakładu komunalnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych tylko trudzą, by niemieszczące się już w domu  odpady wywieźć … pod cmentarną bramę!

Ustronne miejsce z łatwym dojazdem stało się w ostatnich latach jednym z ulubionych  przez gryfowskich śmieciarzy miejsc. Zwożą tu oni opony, meble, szmaty, materiały budowlane, śmieci domowe, …

Nie przeszkadza im bliskość cmentarza, nie zniechęca zanieczyszczanie środowiska. Redakcja Lwówecki.info niejednokrotnie opisywała już problem tego miejsca.

Dziś, na prośbę czytelników pokazujemy kolejne dzikie wysypisko. Szmaty, butelki, ale także materiały budowlane, czy folie, zostały podrzucone pod cmentarną bramę. To kolejny popis inteligencji gryfowskich brudasów. Zgadnijcie, kto zapłaci za ich posprzątanie i utylizację?

2 KOMENTARZE

  1. Każdego syfiarza w końcu uda się namierzyć. Jeden papierek z adresem, imieniem i nazwiskiem wystarczy. Często wywala się awizo, fakturę… Karma wraca.. w serialu Ranczo takiemu typowi przywieźli śmieci i wywalili przed domem. Oby i jego to spotkało.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here