Dzikie wysypiska rosną wokół nas

4
372

Dzikie wysypisko nad Bobrem funkcjonuje w najlepsze. O kolejnej dostawie odpadów informuje czytelnik portalu.

 

We Wleniu, kilkaset metrów od stacji uzdatniania wody w górę rzeki od lat zwożone są odpady. Miejsce to znajduje się tuż przy szlakach turystycznych, jest też chętnie odwiedzane przez wędkarzy.

Niestety jak widać na załączonych zdjęciach niektórzy, zupełnie są pozbawieni szacunku dla przyrody i drugiego człowieka. Nie jest to w ostatnim czasie jedyny taki przypadek. Można zauważyć, że proceder ten nie tylko w naszej gminie wręcz się nasilił i odpady coraz częściej zamiast do kubłów i pojemników trafiają do lasów.

-/ Andrzej Jaśkiewicz, wleninfo.pl /-

4 KOMENTARZE

  1. ..gdzie można wywieźć legalnie śmieci?!Z tego co wiem to każdemu obywatelowi przysługuje rocznie jakiś tam limit do wywiezienia śmieci na wysypisko.Ostatnio sam chciałem wywieźć przyczepkę gruzu do Lubomirskich Izer i co?? Nie obsługują klientów!Nie można przywozić samemu!Masakra!Gdzie są ekolodzy,starosta….?? Absolutnie nie pochwalam śmiecenia w lasach , ale jak nie można na legalu wywieźć na śmietnisko-yo niektórzy tak robią.Ja musiałem pogłówkować i zutylizować w inny legalny sposób.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here