Dziecko wśród poszkodowanych w wypadku

3
3357

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w niedzielne popołudnie na drodze wojewódzkiej 297 pomiędzy Pasiecznikiem a Wojciechowem.

 

Kilkanaście minut przed godziną 14 do dyżurnego powiatowego stanowiska kierowania PSP w Lwówku Śląskim wpłynęła informacja o wypadku na drodze wojewódzkiej 297 pomiędzy Pasiecznikiem a Wojciechowem, w którym poszkodowane zostały cztery osoby. Na miejsce natychmiast zadysponowani strażacy z jednostek OSP gminy Lubomierz – OSP KSRG LUBOMIERZ i OSP WOJCIECHÓW oraz zastępy z JRG w Lwówku Śląskim a także patrol policji i dwa zespoły ratownictwa medycznego.

Na jednym z ostrych zakrętów jadący od strony Pasiecznika Daewoo Matiz zderzył się z busem. W Matizie oprócz kierowcy znajdowało się dziecko (ok.5 lat) W wyniku zderzenia dwie osoby w tym dziecko z podejrzeniem złamania kończyn dolnych oraz osoba z mocnymi obrażeniami przez uciscniecie pasami bezpieczeństwa podczas uderzenia.

Przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśniać będzie policja.

3 KOMENTARZE

  1. To nie szczęśliwy wypadek drogi są zaniedbane, nie sypane ale komentować że kierowca na Czechu gdzie mamusia zero współczucia same hejty. Siadasz za kierownice nikt nie wie co się wydarzy, dla poszkodowanych dużo zdrówka

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here