Dwóch kandydatów na radnego

14
1323

Wielkimi krokami zbliżają się wybory uzupełniające do Rady Miejskiej Gminy Gryfów Śląsk. Oficjalnie poznaliśmy już nazwiska kandydatów i ich numery na listach wyborczych.

 

Do północy 10 stycznia 2021 roku oba zarejestrowane komitety wyborcze dokonały zgłoszeń Miejskiej Komisji Wyborczej w Gryfowie Śląskim kandydatów na radnego. Urzędnicy rozlosowali już numery na listach. Wczoraj poznaliśmy oficjalnie nazwiska kandydatów na radnych:

  1. AUGUST Dariusz Sebastian, lat 45, zam. Proszówka, zgłoszony przez KWW DARIUSZA AUGUSTA – Lista nr 1.
  2. SIERADZKI Marek, lat 28, zam. Wieża, zgłoszony przez KWWMS – Lista nr 2

14 KOMENTARZE

    • Szanowny Panie. Mieszkam w Wieży od 18 lat. Jestem tamże również zameldowany. Mój pobyt w ostatnich latach we Wrocławiu związany był ze zdobywaniem wykształcenia w Uniwersytecie Wrocławskim. Wróciłem do rodzinnej wsi, ponieważ bardzo wierzę w region, z którego pochodzę. Zarówno Wieża jak i Proszówka są mi bliskie. To dwa wspaniałe sołectwa o różnych potrzebach – obydwa zasługują na rozwój. Wspólnie możemy osiągnąć wiele.

  1. Marku! Kto Cię zna wie jaki masz wkład w życie gminy. Szkoda, że ludzie nie patrzą na to co kto może zaoferować, A tylko że da sobą manipulować… czy wy pisząc te komentarze też jesteście zmanipulowani i ktoś Was za rączkę prowadził… wstyd… obydwoch kandydatów jest wartych uwagi. Z racji chodzenia do szkoły z Markiem, może to być w końcu krok mu zmianom.. dajmy wykazać się młodym.

    • Sznowny Panie. Z wykształcenia jestem aptekarzem i biologiem o specjalności mikrobiologia. Pracę dyplomową realizuję z tematu w dziedzinie immunologii połączonej z nanotechnologią. Pasja jest teatr i muzyka, rzeczywiście. Zapewniam jednak, że gruntowne wykształcenie pozwoli na merytoryczne opiniowanie spraw podejmowanych podczas sesji. Pozdrawiam serdecznie.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here