Doszło do uprowadzenia dziecka? Policja nabiera wody w usta

0
4629

Oficer prasowa przyznaje, iż mundurowi prowadzili czynności z małoletnią, niemniej odmawia udzielenia odpowiedzi kolejne pytania.

 

 

We wtorkowe popołudnie do redakcji Lwówecki.info dotarła informacja o działaniach policji w Świeradowie- Zdroju. Z tej wynikało, iż grupa policjantów prowadzi czynności mające na celu odnalezienie uprowadzonego dziecka. O sprawę zapytaliśmy w lubańskiej policji. Policjanci potwierdzają, iż prowadzili czynności z małoletnią, ale na dalsze pytania odmawiają wyjaśnień.

 

– Potwierdzam, że braliśmy udział w czynnościach z małoletnią, warto tutaj dodać, iż nie jest to dziecko policjantki. – podkreśla asp. szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu, która zapewnia, iż wszystkie podejmowane w tej sprawie decyzje konsultowane były i są sądem rodzinnym.

 

 

Policja odmawia udzielenia odpowiedzi na temat okoliczności tego zdarzenia.

 

– Z uwagi na dobro dziecka nie udzielam w tej sprawie żadnych informacji – wymiguje się od wyjaśnień i odpowiedzi na kolejne pytania policjantka, która potwierdza jedynie, iż dziecko jest już bezpieczne.

 

Aktualizacja:
Już po publikacji artykułu w mailu do redakcji asp. szt. Justyna Bujakiewicz – Rodzeń Oficer Prasowy KPP w Lubaniu uprzejmie informuje, że sprawa nie dotyczyła żadnego porwania ani uprowadzenia, niemniej nadal nie wyjaśnia okoliczności.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here