Doprowadził do kolizji i uciekł. Jest namierzany

10
2347

W czwartek, 12 marca 2020 roku kilka minut po godzinie 20 na drodze krajowej nr 30 pomiędzy Chmieleniem a Radoniowem doszło do zdarzenia drogowego.

 

Dachowanie w Chmieleniu. Poszukujemy świadków

 

Jak relacjonował nam poszkodowany, żeby nie zderzyć się z innym pojazdem zjechał na pobocze. W efekcie stracił panowanie nad autem i dachował. Tamten kierowca zatrzymał się na chwilę i zaraz odjechał.

Z komentarzy pod postem oraz w telefonicznych informacji do poszkodowanego wiemy, iż udało się już zabezpieczyć kilka nagrań z monitoringów na trasie przejazdu samochodu. Dotychczas nagrania były niewyraźne. Teraz pojawiło się nagranie, na którym ponoć widać tablice rejestracyjne samochodu sprawcy.. Tak więc wkrótce zostanie on ujawniony.

Bardzo dziękuje za pomoc osobie podpisanej jako „anonim”, ale to nie ta marka samochodu jak widać na załączonych zdjęciach. Czekamy na film, na którym będzie potwierdzony numer rejestracyjny. Dajemy szansę sprawcy na kontakt nr tel. 691816223, zanim skontaktuje się z nim policją. – pisze do nas poszkodowany kierowca, który cudem uszedł z życiem.

10 KOMENTARZE

  1. gość po dachu daje szanse kierowcy(sprawcy) dogadac się bez policji?
    nie uwierze dopoki nie ujrze nagrania.
    majac nagranie nigdy by nie pisal w necie zeby sie kierowca zglosil tylko walil by na komisariat

  2. Przykre jest, że są tacy ludzie którzy nie mają odwagi przyznać się, odjeżdżają z miejsca wypadku bez udzielenia pomocy i sprawdzenia stanu zdrowia poszkodowanego.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here