Dobre wyniki matur w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Lwówku Śląskim

1
548

Do egzaminu maturalnego w maju 2019 roku w ZSOiZ w Lwówku Śląskim przystąpiło 44 uczniów. Zdawalność egzaminu w liceum ogólnokształcącym wyniosła 91,9 % (w powiecie 74,6%, w województwie 85,5 %), w technikum 85,7 % (w powiecie 77 %, w województwie 66%).

 

Wyniki te świadczą o tym, że szkoła w Lwówku Śląskim również w tym roku trzyma odpowiedni poziom nauczania. Wybierając miejsce nauki, należy pamiętać, że szkoła nie jest wartością samą w sobie. Powinna wychowywać, rozwijać zainteresowania, ale przede wszystkim przygotowywać do egzaminów zewnętrznych, które są podsumowaniem kilkuletniej pracy. Wyniki egzaminów maturalnych uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych świadczą o tym, że lwówecka szkoła wywiązuje się z tego zadania dobrze.

Szczególne uznanie należy się najlepszemu maturzyście, którym został Krzysztof Kukawski – absolwent klasy humanistyczno – dziennikarskiej liceum ogólnokształcącego.

Gratulujemy uczniom ZSOiZ w Lwówku Śląskim i życzymy dalszych sukcesów edukacyjnych oraz wakacji pełnych młodzieńczych uniesień.

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here