Debiutancki album zespołu The One Ahead

6
1202
The One Ahead

Nie od dziś wiadomo, że muzyka łączy ludzi. Nie inaczej było w przypadku członków zespołu The One Ahead, w którego skład wchodzą Gabriela Gola (wokal), Barry van der Biezen (perkusja), Adam Jaworowicz (gitara), Jerzy Litkowiec (gitara) oraz bracia Cezary Trocewicz (bas) i Bartłomiej Trocewicz (klawisze). Z pozoru można by stwierdzić, że ta szóstka nie miała ze sobą nic wspólnego, ale gdy spotykali się wszyscy razem, złączyła ich pasja i marzenie, które po trzech latach ciężkiej pracy staje się rzeczywistością.

 

Tak w wielkim skrócie można by określić ten zespół. Co ich wyróżnia spośród wielu innych amatorskich kapel? Przede wszystkim to, że swoją odmienność idealnie oddają w granej przez siebie muzyce. Nie trzymają się sztywno jednego gatunku, tworzą mieszankę rocka, popu, bluesa i reggae. Natomiast grane przez nich piosenki można usłyszeć w języku polskim jak i angielskim. Zbierając to wszystko razem, nie trudno by każdy znalazł w ich muzyce coś dla siebie.

 

Jeszcze do niedawna zespół można było usłyszeć jedynie na żywo. Zagrali wiele koncertów w województwie dolnośląskim, między innymi w Trzebnicy i we Lwówku Śląskim. Nieco później nagrali swój pierwszy teledysk do piosenki Sympathy, który można obejrzeć na platformie YouTube. Od tamtej pory nieco przycichli, by w skupieniu pracować w studio i dopieszczać swój debiutancki album „Go!”.

 

 

Album zawiera dwanaście kawałków, a każdy z nich jest jedyny w swoim rodzaju i oddaje prawdziwy charakter zespołu. Już od 20.02.2020 r. można go nabyć poprzez stronę www.theoneahead.pl w wersji mp3. Pozycja obowiązkowa dla tych, którzy od dawna śledzą poczynania zespołu, jak również dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji zapoznać się z ich twórczością.

6 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here