Darmowe drzewka do odebrania w Lwówku Śląskim

1
844
zdjęcie poglądowe

Dęby, lipy i klony, drzewka, które mają po około 40 cm wysokości rozdawane są całkowicie za darmo. Jednak ich ilość jest ograniczona. Warto się więc pośpieszyć.

 

W gminie Lwówek Śląskim w ostatnich latach bardzo dużo mówi się o drzewach, głównie w związku z ich wycinką. Zieleni w mieście bronią zwykli mieszkańcy, ale w ich obronie występowało także Stowarzyszenie Po Stronie Mieszkańców, które teraz wychodzi naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców i rozdaje sadzonki drzew liściastych.

„Broniliśmy drzew, które już są, ale też posadźmy nowe razem w Gminie Lwówek Śląski! Mamy dla Was niespodziankę! Mamy dęby, lipy i klony.” – informuje Stowarzyszenie, którego członkowi nie kryją, iż zależy im na tym, żeby w gminie było jak najwięcej drzew, jak najwięcej zieleni.

„Chcemy, żeby jak najwięcej drzew zostało posadzonych w naszej gminie” – tłumaczy prezes Stowarzyszenia i dziękuje oddziałowi Stowarzyszenie Po Stronie Mieszkańców – Powiat Bolesławiec za przekazanie drzewek, które otrzymali od Nadleśnictwa Bolesławiec.

Drzewka – mają po około 40 cm i trzeba je posadzić jak najszybciej. Akcja do wyczerpania zasobów. Zainteresowani odbiorem drzewek proszeni są o kontakt ze stowarzyszeniem poprzez profil na Facebooku „Stowarzyszenie Po Stronie Mieszkańców” lub kontakt telefoniczny do Prezesa Stowarzyszenia Dawida Kobiałki – 888 468 500

Stowarzyszenie zachęca jednocześnie wszystkich mieszkańców gminy Lwówek Śląski do dołączenia do darmowego informatora SMS-owego. Członkowie stowarzyszenia za pomocą sms-ów informują na bieżąco o swoich działaniach i prowadzonych akcjach. Jak piszą na swoim profilu:

Jeśli interesujesz się tym, co się dzieje w okolicy i chcesz dostawać SMS-y z aktualnościami, to kliknij link poniżej i zostaw nam swój numer:
https://docs.google.com/forms/d/1_cOpG6idyaLTia0wZrgKK48SbGi_bbgs2ITVLPV10gI/viewform?edit_requested=true&edit_requested=true

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here