Dachowanie na DK30. AKTUALIZACJA

4
2578

Tuż przed godziną 14. do dyżurnego Powiatowego Stanowiska Kierowani PSP w Lwówku Śląskim wpłynęła informacja o dachowaniu samochodu osobowego na tzw. feralnym zakręcie, tuż przed skrętem do Radoniowa.

 

Z wstępnych informacji wynika, iż w zdarzeniu nie ma osób poszkodowanych. Na miejsce udają się właśnie strażacy z JRG PSP w Lwówku Śląskim oraz OSP KSRG Lubomierz.

AKTUALIZACJA

Z wstępnych informacji policji wynika, iż 45- letnia mieszkanka powiatu lubańskiego kierując samochodem marki Opel Zafira niedostosowana prędkości do warunków i ograniczeń panujących na drodze, w wyniku czego straciła panowanie nad autem i to zjechało z drogi i dachowało. Na szczęście kobiecie nic się nie stało. Opuściła pojazd o własnych siłach.

4 KOMENTARZE

  1. Weźcie skączcie z tym biadoleniem na temat bezpiecznego zakrętu.. jakos na wzniesieniu między Chmieleniem a Pasiecznikiem jest podobny zakręt bez ograniczenia prędkości… i co znawcy nie dochodzi do wypadków!!! Najlepiej ruch samochodowy spowolnić do 20 km/ h na całym między Chmieleniem a Gryfowem albo nie lepiej na furmanki się przerzucić będzie bezpieczniej… każdy kto ma wyczucie swojego samochodu to wie , że na tym zakręcie wyrzuca ale lepiej pieprznąć znak niż przerobić fuszerke i rondo na Krzewiu, po co … niech ludzie dalej giną

    • Wyrzucić mogą Cię z knajpy lub innego miejsca za gadanie takich głupot. Na tym zakręcie “wyrzuca” tylko gamoni, którzy jadą szybciej niż powinni. Asfalt jest równy, droga jest jest szeroka i dobrze oznakowana, a oznakowanie daje jasną informację o prędkości bezpiecznej, która wystarczy aby spokojnie przejechać i aby nikt Cię z zakrętu nie wyrzucił.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here