Czy w powiecie lwóweckim jest bezpiecznie?

5
762

Bezpieczeństwo w sieci, bezpieczeństwo na drodze, oszustwa, przemoc, to tylko niektóre z zagrożeń, o jakich chcą podczas debaty dyskutować lwóweccy policjanci.

 

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim serdecznie zapraszają na debatę społeczną poświęconą bezpieczeństwu seniorów na terenie naszego miasta i powiatu.

– Debata Społeczna jest istotną formułą zacieśniania współpracy Policji ze społeczeństwem oraz budowania atmosfery zaufania i zrozumienia z mieszkańcami w celu rozwiązywania istniejących problemów w zakresie bezpieczeństwa. – wskazuje sierżant sztabowy Olga Łukaszewicz Komenda Powiatowa Policji w Lwówku Śląski

Zapraszamy mieszkańców powiatu lwóweckiego do udziału w debacie społecznej poświęconej bezpieczeństwu seniorów, która odbędzie się w środę, 22 maja 2024 roku o godz. 12:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy i Miasta Lwówek Śląski, przy Al. Wojska Polskiego 25A.

5 KOMENTARZE

  1. Zapraszam panią Olgę, komendantów , naczelników i kogo jeszcze chcecie w okolice Żabki i garaży w Mirsku w godzinach wieczornych. Wówczas taka debata nie będzie potrzebna .

  2. Do Nowego Burmistrza . Czemu mieszkańcy nie mają dostepu do kamer monitoringu . Sporo ludzi trzyma samochody pod blokami gdzie są kamery. Taki obywatelski podgląd jest jak najbardziej wskazany i zgodny z prawem . Kamery które teraz minitorują miasto są wykorzystane dopiero po fakcie jak cos się dzieje i podobno Straż Miejska ma dostep . To bez sensu . Dzis mozna w necie zobaczyc ulice miast on line na całym swiecie czemu Lwowek ma być zacofany i nie iść z postepem , mamy nowego Burmistrza to niech coś zadziała abyśmy byli blirzej świata i świat nas ,

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here