Czterech na jednego. Bójka w centrum miasta

27
7800

Na rynek wjeżdża duży bus, najprawdopodobniej pracowniczy, wybiega z niego mężczyzna, a za nim goni czterech kolejnych. Dopadają go na środku ulicy i biją!

 

Sceny niczym z amerykańskiego filmu rozegrały się dziś na rynku w Lubomierzu. Około godziny 15:30 na plac wjechał duży bus, najprawdopodobniej dowożący robotników do pracy. W pewnym momencie z pojazdu wybiegł mężczyzna, który skierował się w stronę kościoła. W pogoń za nim rzuciło się kolejnych czterech mężczyzn z tego pojazdu. Dopadli go na środku ulicy, sprowadzili do parteru i zaczęli okładać.

W pewnym momencie ktoś spod arkad krzyknął „co się tu dzieje do ***”. Do klęczących nad poszkodowanym mężczyzn podszedł prawdopodobnie kierowca z busa i odciągnął ich od niego. Agresorzy wymienili z poszkodowanym kilka „ciepłych” słów i wrócili do pojazdu. Pobity po włożeniu butów poszedł pod arkady.

Całą akcję widziało co najmniej kilka osób. Nam – po zdarzeniu – udało się obejrzeć przypadkowo nagrany materiał wideo, który robi duże wrażenie. Nie wiemy niestety, czy ktoś powiadomił policję i czy ta podjęła w tej sprawie jakieś czynności.

Aktualizacja

Lwówecka policja potwierdza, iż na chwilę obecną (piątek, godz. 15:55) nie otrzymała żadnego zgłoszenia w tej sprawie.

27 KOMENTARZE

  1. koło pizzerii stał taki duży bus pewnie to ci turyści ale że tak by się bic w centrum miasta skaranie boskie, co to sie w tym Lubomierzu wyprawia. ewidentny brak policji która pojawia sie na chwilę i znika

  2. Gdyby nie to że mam małe dziecko w domu wyszła bym jeździły auta chodzili ludzie. Nikt się nie zainteresował… Dopiero jak autobus odjechał jakaś kobieta zapytala chyba czy wszystko ok

  3. W LUBOMIERZU to nic nie jest w kompetencji urzędników, gdzie straż, oglądają mam nadzieję monitoring gdzie ich działania, nie widać ich. No tak nie było zgłoszenia więc policja nie wszczęła procedurę bo i po co, nie będzie trzeba ujmować w statystyce rocznej jako sprawa niezałatwiona,

  4. Dla zainteresowanych był to bus pełen policji (przyjechali jako turyści ) Niech się chłopak cieszy że nie zrobili mu nic gorszego tylko bo to on był prowokatorem tej całej akcji.

  5. Pusty śmiech mnie ogarnia po przeczytaniu. Gdzie w tym czasie Strasz Miejska, Policja? Piękny przykład dla nieletnich postawa funkcjonariusz których nigdy nie ma na miejscu. Pokażcie nagranie już jak jest

    • Dlatego że zaczynacie ściemniać że Policja miała niby ćwiczenia a mieszkańcy mają w to uwierzyć, a arkady może i faktycznie lepiej by rządziły jak coś nie umiem, nie znam się na czymś to się nie podejmuje w rządzeniu itp.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here