Czarni Lwówek Śląski. Zwycięstwa i porażki

7
1234

Za nami mecze drużyny seniorów, juniorów starszych, juniorów młodszych i młodzików. Niestety, nie wszystkim drużynom dopisywało szczęście.

 

 

Znakomity mecz rozegrali Juniorzy Starsi, którzy niemal rozgromili drużynę z Pisarzowic pokonując ich 5 do 1. Świetnie spisała się także drużyna Juniorów Młodszych, która pokonała Leśną 5 do 2.

Szczęście nie dopisało tym razem Młodzikom, którzy w meczu z Łużycami Lubań stracili dwie bramki zdobywając tylko jedną.

Złej passy nie może przełamać drużyna Seniorów Czarnych Lwówek Śląski, która po 17 rozegranych spotkaniach nadal na koncie ma tylko jedno zwycięstwo. Dziś Czarni znowu wracają na tarczy. Tym razem pokonani przez Hutnika Pieńsk.
Jesienią w meczu na własnym stadionie drużyna z Lwówka Śląskiego straciła trzy bramki nie trafiając ani razu do siatki rywali. Dziś, to jest w sobotę, 25 marca 2023 roku było nieco lepiej, aczkolwiek ani kibiców, ani zawodników taki wynik nie satysfakcjonuje. W meczu wyjazdowym Czarni przegrali 2-0.

W środę seniorzy rozegrają zaległy mecz  Górnikiem Węgliniec. Spotkanie odbędzie się na stadionie w Lubomierzu. A w przyszły weekend seniorzy Czarnych rozegrają spotkanie z Iskrą Łagów. Mecz odbędzie się na murawie w Lubomierzu. Iskra w tym sezonie jest do pokonania i wszyscy zagorzali kibice w Lwówku Śląskim liczą zwycięstwo.

Czarni Lwówek Śląski seniorzy
Czarni Lwówek Śląski seniorzy
Czarni Lwówek Śląski Młodziki
Czarni Lwówek Śląski Juniorzy Młodsi
Czarni Lwówek Śląski Juniorzy Starsi

7 KOMENTARZE

  1. Brawo Czarni! Najważniejsze, że dzieje się dużo dobrego. Klub po pewnym okresie stagnacji, zaczyna się odbudowywać, ściągając coraz więcej zawodników. Miło popatrzeć na treningi młodzieży, która coraz liczniej przybywa na stadion. Do tego remont szatni i samego obiektu. Popracujmy w teraźniejszości, by razem zbudować przyszłość 🙂

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here