Czarni Lwówek Śląski łapią wiatr w żagle

1
1173
Czarni Lwówek Śląski - Orliki na turnieju w Starej Kamienicy

Po serii porażek, jaka miała miejsce w rundzie jesiennej, seniorzy Czarnych Lwówek Śląski wracają do formy. Czy uda im się utrzymać w okręgówce?

 

 

Nie tak miał się układać ten sezon. Kibice Czarnych liczyli, że ich drużyna będzie triumfowała na boiskach w regionie. Niestety, życie pokazało coś zupełnie innego. Runda jesienna okazała się katastrofą. Po serii porażek drużyna z Lwówka Śląskiego znalazła się na ostatniej pozycji w tabeli grupy. Wiosna pokazuje, iż nowi piłkarze weszli już w swoje buty i zespół staje się coraz silniejszy. W niedawno rozpoczętej rundzie wiosennej Czarni świętują już drugie zwycięstwo.

To jeszcze nie wystarczy do tego, żeby utrzymać się w grupie, ale głęboko wierzymy, że drużyna nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. I kolejne spotkania będą równie emocjonujące oraz zakończone zwycięstwem Lwówka Śląskiego. Czego sobie, wszystkim kibicom i całej drużynie życzymy.

W weekend Czarni rozegrali kolejny dobry mecz. Tym razem zmierzyli się z teoretyczne najsłabszym z rywali – Victoria Ruszów. Niemniej, Viktoria walczyła do końca. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem drużyny ze stoicy powiatu lwóweckiego, który podniósł ją z ostatniego miejsca w tabeli.

Victoria Ruszów 1 – 4 Czarni Lwówek Śląski

Juniorzy starsi tym razem zostali pokonani przez 0-1 przez Hutnika Pieńsk. Juniorzy młodsi zremisowali z Olszą Oleszna 1-1. A Młodzicy pokonali 3-2 Akademię Łużycką.

Gratulacje.

Czarni Lwówek Śląski – Młodziki
Czarni Lwówek Śląski – Młodziki

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here