Czarni Lwówek Śląski. Jeszcze tylko 6 meczy do końca sezonu

4
832
fot.: Czarni Lwówek Śląski

Grający w okręgówce seniorzy mają jeszcze szansę na utrzymanie się w grupie, ale te z każdym spotkaniem topnieją. Czy Czarni sobie poradzą?

 

 

Ostatnie mecze pokazały, iż drużyna nie odpuszcza i stara się walczyć na boisku. Aczkolwiek zwycięstwa w kolejnych spotkaniach przychodzą z niebywałym trudem.

W 22 kolejce rozegranej 22 kwietnia Czarni gościli na boisku Victorii pokonując drużynę z Ruszowa 1-4. Tydzień później w meczu rozegranym zastępczo na murawie Stelli Lubomierz Czarni jako gospodarze ulegli Lotnikowi Jeżów Sudecki. Mecz zakończył się wynikiem 1-2. Natomiast w spotkaniu wyjazdowym w dniu 6 maja na stadionie Olimpii drużyna z Lwówka Śląskiego wywiozła trzy punkty pokonując zawodników z Kowar 0-1.

Po 24 rozegranych meczach Czarni mają na koncie 4 zwycięstwa i dwa remisy, co daje im 14 punktów. Drużyna z Lwówka Śląskiego plasuje się na przedostatnim miejscu. Jednak przed naszymi zawodnikami z bilansem dwóch punktów więcej jest Cosmos Radzimów a z 20 pkt. Na koncie oczko wyżej plasuje się Olsza Olszyna. Mając jeszcze sześć spotkań do końca sezonu, szansa na ich wyprzedzenie jest realna. Czy się powiedzie?

Optymizmem napawają mecze Młodzików Czarnych Lwówek Śląski, którzy po raz kolejny zwyciężają, tym razem w sobotnim meczu pokonują 5-4 GKS Iwiny. Natomiast zimny prysznic od Kwisy Świeradów w niedzielnym spotkaniu otrzymali Juniorzy, którzy przegrali 0-3.

4 KOMENTARZE

  1. Tylko dlaczego z nowym trenerem zakonczyl sie transport na mecze . Zawodnicy muszą w wlasnym zakresie dotrzec na mecze na wyjeździe . Totalna porażka

  2. Zadaj to pytanie w gminie czemu Czarni dostali tak mało dotacji i muszą szukać pieniędzy i dlatego zawodnicy dojeżdżają na własny koszt.

  3. Podobno jest mowa o rozwiązaniu klubu Czarni.
    Brakuje pieniędzy już na wszystko i mogą nie dograć sezonu .
    Podobno zostanie założony inny zespół w B klasie i tam się zacznie coś innego.
    Bo pani burmistrz zabiła w tym sezonie ŁKS.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here