Czarni Lwówek Śląski. Dwa zwycięstwa i remis

1
1415

Do pełni szczęścia zabrakło naprawdę niewiele. Jednak nie tym razem. Drużyna seniorów Czarnych Lwówek Śląski zdobyła jeden cenny punkt. Za to z kompletem punktów wracają juniorzy.

 

Rozpoczęła się runda wiosenna. Piłkarze przy pięknej pogodzie wyszli na boiska. Niezwykle ważny mecz rozegrali zawodnicy z Lwówka Śląskiego. Czarni w tabeli grupy są na ostatnim miejscu i zdają sobie sprawę, że jeżeli ich gra się nie poprawi, to spadną z okręgówki do A klasy.

W niedzielę 19 marca 2023 roku Czarni Lwówek Śląski mieli podejmować na swoim boisku zdecydowanie wyżej notowaną Pogoń Świerzawa. Jednak jak już informowaliśmy, z uwagi na lifting murawy stadionu miejskiego w Lwówku Śląskim Czarni swoje mecze rozgrywają na boisku Stelli Lubomierz.

Pierwszy mecz rundy wiosennej wypadł nie najgorzej. Pogoń Świerzawa mimo, iż była faworytem tego spotkania, to nie poradziła sobie z obroną Czarnych. Mecz zakończył się remisem 0-0.

Znakomicie w ten weekend spisali się juniorzy Czarnych Lwówek Śląski. Juniorzy Starsi rozgromili Iskrę Łagów 4-0. Natomiast Juniorzy Młodsi pokonali drużynę Górnika Węgliniec 5-3.

Gratulujemy!

Juniorzy Starsi Czarni Lwówek Śląski
Juniorzy Młodsi Czarni Lwówek Śląski

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here