Cytrynówka z kawałkami szkła. GIS ostrzega

1
928
fot.: GIS

Partie cytrynówki są wycofywane z rynku. Powodem obecności fragmentu szkła w produkcie. Sanepid ostrzega przed spożywaniem tego alkoholu.

 

Po tym, jak jeden z klientów wykrył fragmenty szkła w butelce alkoholu ruszyła proceduralna machina. Firma STOCK Polska Sp. z o.o. postanowiła wycofać określone poniżej partie produktu Lubelska Cytrynówka 28% 100 ml. Powiadomiła też Głównego Inspektora Sanitarnego.

GIS zapewnia, iż po otrzymaniu informacji spółka STOCK Polska Sp. z o.o. przeprowadziła pilne postępowanie wyjaśniające, w wyniku którego Zarząd spółki podjął decyzję o natychmiastowym wycofaniu z rynku produktu pochodzącego z przedmiotowej partii.

Produkt wycofywany z rynku to Lubelska Cytrynówka 28% 100 ml o numerach partii: od L19922010915 do L19922011000, którego producentem jest STOCK Polska Sp. z o.o., ul. Spółdzielcza 6, 20-402 Lublin.

Organy Państwowej Inspekcji Sanitarnej monitorują proces wycofania produktu i zalecają konsumentom, by ci nie spożywali partii produktów objętych komunikatem.

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here