Ciężarówką wjechał w drzewo. Wyrwało kabinę. Droga zablokowana

14
7953

Po godzinie 14 do dyżurnego Powiatowego Stanowiska Kierowania PSP w Lwówku Śląskim wpłynęła informacja o wypadku, do którego doszło na drodze wojewódzkiej 297 w Mojeszu. (trasa Lwówek Śląski – Jelenia Góra).

 

Na miejsce natychmiast zadysponowano strażaków z JRG PSP w Lwówku Śląskim patrol policji oraz zespół ratownictwa medycznego. Droga jest zablokowana.

Z relacji świadka wynika, iż w pojeździe pękła opona, kierowca stracił panowanie nad autem i to wjechało w drzewo. Jak widać na zdjęciach z ciężarówki wyrwało kabinę. Kierowca trafił do szpitala. Jego stan na chwilę obecną nie jest jeszcze znany.

Jak informuje policja droga przez kilka godzin będzie zablokowana!!!

fot. Policja Lwówek Śląski

14 KOMENTARZE

  1. Jakby jechał 40 lub 50 km/h które tam jest przepisowo to by na pewno nie wyrwało kabiny.jeżdżę rano do pracy do lwówka i większość z nich zachowuje się tragicznie .Zajeżdżanie drogi,jazda na full bo mam od kursu ,szczególnie te ze żwirem potrafią w Pławnej jechać na pewno okolo 70-80 km/h.i nikt nie pluje jadem,widzę to codziennie na własne oczy.Dobrze ,że nic się człowiekowi mam nadzieję nie stało ale tak wygląda jazda od kursu.

  2. Zwróćcie uwagę na to jak, blisko jezdni rosło to drzewo. Jeżeli wystrzeliła przednia opona to na reakcję i opanowanie zestawu kierowca miał ulemek sekundy i centymetry. 100 m wcześniej jest dość ostry zakręt w prawo, więc prędkości nie miał wielkiej tylko, awaria+ czas reakcji+ bliskość drzewa i stało się nie szczęście. Mam nadzieję że kierowca się wyliżę i że ktoś w końcu powycina te baobaby w pasie drogowym bo równie dobrze mógłby być to autobus szkolny.

  3. TO akurat nieszczesliwy wypadek zrowia dla kerowcy a swoja droga przestoga dla tych pedzacych ciezarowek czas panowie na refleksje i troche wolniej bo nie jestescie sami na drodze zycie jet tylko jedno po co ten pospiech

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here