Chłopaki z naszej ulicy

1
205

Towarzystwo Miłośników Gryfowa serdecznie zaprasza na recital Henryka Żukowskiego.

1 KOMENTARZ

 1. ZAPROSZENIE…
  Towarzystwo Miłośników Gryfowa Śląskiego ma zaprasza na gawędę historyczno – muzyczną a właściwie recital pana HENRYKA ŻUKOWSKIEGO pt “Chłopaki z naszej ulicy”. Szczegóły na plakacie chociaż z małą poprawką a mianowicie rozpoczniemy w piątek 13 września o godzinie 17.15 tak aby wszyscy kończący pracę o godz 17.00 zdążyli na występ pana Henryka.

  Henryk Żukowski – rodowity Gryfowianin, przez ponad ćwierć wieku mieszkający w tym mieście. Obecnie mieszka w Henrykowie Lubańskim.
  Od wielu lat interesują go utwory poetyckie , ballady, piosenki kabaretowe, które wykonuje przy akompaniamencie gitary. Szczególnie zainteresowany jest twórczością takich bardów jak; Władimir Wysocki , Bułat Okudżawa, , Jacek Karczmarski i inni. Wyróżniony podczas przeglądu twórczości Władysława Wysockiego “Wołodia pod Strzelińcem” koło Krakowa.
  W trakcie spotkania z przyjaciółmi z Gryfowa , przy ognisku z rozrzewnieniem wspominaliśmy lata naszej młodości w Gryfowie. Nasze wieczorne spotkania z dziewczynami i z chłopakami z naszej ulicy. Stąd też wziął się pomysł , aby podzielić się z wami naszymi wspomnieniami, a także skłonić was do powrotu do młodzieńczych lat..
  TMG

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here