Chciał numer telefonu do policjantki, dostał… mandat

5
1636

Mandat w wysokości 500 zł został nałożony na mężczyznę, który nocną porą będąc pod wpływem alkoholu próbował uzyskać prywatny numer telefonu policjantki. Mężczyzna nie wykonywał poleceń policjantów, co do opuszczenia budynku lwóweckiej jednostki policji. Mimo stawiania biernego oporu mężczyźnie nie udało się osiągnąć celu.

 

30 czerwca br. policjanci lwóweckiej policji w godzinach nocnych interweniowali wobec nietrzeźwego mężczyzny, który spał pod ławką na terenie Lwówka Śląskiego. Po zakończeniu czynności kontynuowali patrolowanie miasta.

Około godziny 01:00 do Dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim zgłosił się 24- letni mężczyzna, który próbował uzyskać prywatny numer telefonu do policjantki, która chwilę wcześniej prowadziła wobec niego interwencję. W związku z stanem nietrzeźwości mężczyzna został odesłany do domu. Mimo wydawanych poleceń 24- latek nie chciał opuścić budynku komendy.

Po wytrzeźwieniu mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 500 zł za niestosowanie się do poleceń wydawanych przez funkcjonariuszy policji.

sierż. Olga Łukaszewicz, KPP Lwówek Śląski

5 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here