Był poszukiwany. Jechał pod wpływem narkotyków

1
1457

Wspólne działania lwóweckich i gryfowskich funkcjonariuszy doprowadziły do zatrzymania mężczyzny, który posiadał przy sobie narkotyki. Dodatkowo, mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności oraz kierował pojazdem mimo cofniętych uprawnień i będąc pod wpływem środków odurzających.

 

22 lutego 2021 r. w Gryfowie Śląskim podczas wspólnych działań funkcjonariuszy z lwóweckiej Komendy i gryfowskiego Komisariatu zatrzymali oni 24- letniego mieszkańca powiatu lwóweckiego kierującego pojazdem marki Fiat. Zachowanie mężczyzny wzbudziło podejrzenie, że może znajdować się pod wpływem środków odurzających. Obecność amfetaminy i metamfetaminy w ślinie potwierdził wykonany narkotest. Podczas kontroli przy 24- latku ujawniono marihuanę oraz metamfetaminę.

Dodatkowo, w trakcie legitymowania mężczyzny okazało się, że jest poszukiwany celem doprowadzenia do Aresztu Śledczego i odbycia kary pozbawienia wolności, oraz że prowadził pojazd mimo cofnięcia uprawnień decyzją Starosty.

Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie, gdzie spędzi najbliższe miesiące.

-/sierż. Olga Łukaszewicz KPP Lwówek Śląski/-

1 KOMENTARZ

  1. Był nawet pies i auto służbowe cywilne – i to chyba raczej służby spoza naszego powiatu też brały udział w tej akcji. Tępić takich naćpanych kierowców i eliminować ich z dróg!

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here