Buty Sapera wchodzą na listę przebojów. Odbierz płytę zespołu

1
440
fot.: Lwówecki.info

Lwówecki zespół Buty Sapera z utworem “Peron” wejdzie na listę przebojów Muzycznego Radia. To jak sobie utwór poradzi w dużej mierze zależy od naszych głosów. Dla pierwszych fanów grupy mamy darmowe płyty.

W niedzielę nagrywamy reportaż w Muzycznym Radio, który będzie wraz z utworem Peron wyemitowany w poniedziałek, 11 listopada 2019 roku o godz. 20:15 na antenie MR. – informuje lider kapeli Mariusz Maculewicz, który wyjaśnia, iż już w piątek (15.11) utwór PERON trafi na listę przebojów TOP-30

To chyba pierwszy raz w historii utwór lwóweckiego zespołu pojawia się na liście przebojów. Jak długo tam się utrzyma i jak wysoko awansuje zależy od nas. – Prosimy wszystkich o głosy – apeluje lider zespołu.

 

Zespół Buty Sapera na żywo będziemy mogli usłyszeć już w lipcu podczas Lwóweckiego Lata Agatowego. – Będzie to nasz pierwszy po latach koncert we Lwówku – tlumaczy Mariusz Maculewicz.

 

Dla czytelników Lwówecki.info i fanów Butów Sapera mamy 25 całkowicie darmowych płyt, które zaledwie kilka dni temu zostały wydane. Na okładce dworzec PKP w Lwówku Śląskim i podążająca w siną dal Joanna. W środku jeszcze ciepły krążek, na którym pojawiły dwa nagrane w tym roku utwory, są to: „Peron” i „Plany”. Oczywiście już w nowych aranżacjach.

Przy płycie oprócz grającego na gitarze Mariusza „Gruchy” Maculewicza wokalista Krzysztof „Mikuś” Mikułko, pracowali także znakomici muzycy sesyjni:
Krzysztof Zawadka (Oddział Zamknięty, Daab. T. Love, Chłopcy z Placu Broni …) – gitara elektryczna
Grzegorz „Ornette” Stępień (Oddział Zamknięty, Bimber Poland …) – bass.
Łukasz „Kuman” Kumański (Proghma-C, czy Nergal) – perkusja
Krzysztof Dziemidzik – instrumenty klawiszowe

Więcej o zespole możecie przeczytać w materiale pt.: Buty Sapera wielki comeback


https://lwowecki.info/teledysk-do-utworu-peron-butow-sapera-zapowiedz/

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here