Buty Sapera: Utwór „Peron” w wersji na koncert

0
831

Trafiła do nas wyjątkowa, bo przygotowana pod koncerty aranżacja utworu “Peron” zespołu Buty Sapera. Zespół nie próżnuje, za kilka dni pojawi się ich pierwszy teledysk.

 

W ubiegłym roku zespół Buty Sapera nagrał płytę z dwoma utworami sprzed lat, oczywiście w nowych aranżacjach. Utwór “Peron” podbił Wasze serca. Mimo braku teledysku zyskał on ponad trzydzieści tysięcy wyświetleń na YouTube. “Peron” wszedł także na listę Muzycznego Radia, gdzie szybko wskoczył na podium, a na liście utrzymywał się przez kilka miesięcy.

Utwór “Peron” w wersji koncertowej

Teraz muzycy wychodzą z nową aranżacja tego lubianego utworu opracowaną specjalnie pod koncerty. – Wymyśliłem to ja, tzn. nie solo, ale jako twórca kawałka chciałem go upiększyć. Poprosiłem Andrzeja Potęga o zrobienie wersji koncertowej, ze wstępem na basie. On wyzwanie podjął – tłumaczy nam Mariusz Maculewicz, gitarzysta i współzałożyciel Butów Sapera.

Andrzeja „Pierwiastek” Potęga to jeden z najlepszych polskich basistów, który współpracował z wieloma rockowymi zespołami a na koncie ma kilkadziesiąt płyt. Teraz gra z Butami Sapera. Kiedy mistrz podejmuje się wyzwania, to nie może się nie udać. W naszej ocenie ten wstęp dodaje utworowi tajemniczości. Słuchacz wyczekuje, co się za chwilę wydarzy …

Teledysk do utworu Peron Butów Sapera

Muzycy ukończyli już pracę nad ich pierwszym teledyskiem. Wprawdzie dziś klip jest jeszcze wielką tajemnicą, jednak nam udało się obejrzeć i wysłuchać go w całości. Wrażenia trudno opisać słowami. Pierwsze dźwięki, znajome widoki i ciarki przechodzą po plecach.

Premiera teledysku już za niespełna dwa tygodnie, oczywiście poinformujemy Was o dokładnej dacie premiery, którą będzie można obejrzeć na naszych stronach.

Zachęcamy do wysłuchania utworu Peron w nowej aranżacji


https://lwowecki.info/teledysk-do-utworu-peron-butow-sapera-zapowiedz/

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here