Burmistrz Bogatyni zrezygnował z pełnionej funkcji

1
873
fot.: eLuban.pl

Jak podaje bogatyński portal B24.info, podczas dzisiejszej sesji Rady Miasta, burmistrz Wojciech Błasiak zrezygnował z pełnionej funkcji.

Podczas odbywającej się wczoraj sesji Rady Miasta, z funkcji burmistrza Miasta i Gminy Bogatynia zrezygnował Wojciech Błasiak. Jaki był powód rezygnacji nie wiadomo, burmistrz po wygłoszonym oświadczeniu opuścił salę narad.

– Czy rezygnacja ma związek z ostatnimi działaniami Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej? Na ten moment tego jeszcze nie wiemy. Pewne natomiast jest to, że ta decyzja zaskoczyła wszystkich. Zarówno zwolenników jak i przeciwników bogatyńskiego włodarza. – piszą dziennikarze B24.info

Przypomnijmy, że w ubiegłym tygodniu w Bogatyni odbyło się referendum za odwołaniem Rady Miasta. Okazało się jednak nieskuteczne, ponieważ udział w nim wzięło zbyt mało mieszkańców.

Moment rezygnacji można zobaczyć na nagraniu z sesji w 9:30 minucie nagrania.

-/ eLuban.pl /-

1 KOMENTARZ

  1. Skoro działania Błasiaka „na szkodę miasta i gminy Bogatynia” zostały przekazane decyzją z 17 sierpnia z Prokuratury Rejonowej w Zgorzelcu do Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze…

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here