Bolesławiec: Śmiertelne potrącenie na przejściu dla pieszych

5
2110
zdjęcie: Istotne.pl

Dziś rano w centrum Bolesławca doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Śmierć poniosła 61-letnia kobieta. Okoliczności zdarzenia bada policja.

 

We wtorkowy poranek, kilkanaście minut po godzinie 7. na jednym z przejść dla pieszych przy bolesławieckim Manhattanie doszło do potrącenia pieszej. Jak podaje portal Istotne.pl kierująca Volkswagenem 47- letnia mieszkanka Bolesławca z nieustalonych na razie przyczyn wjechała na przejście, gdzie znajdowała się 61- letnia mieszkanka tej samej miejscowości. W wyniku odniesionych obrażeń piesza zmarła.

Przyczyny i okoliczności zdarzenia bada bolesławiecka policja pod nadzorem prokuratury.

5 KOMENTARZE

  1. Bardzo często nie ma co wyjaśniać. Moher włącza god mode i pakuje się na przejście, nie biorąc pod uwagę innych czynników poza własnym pierwszeństwem.

      • Może dosadnie, ale “NiewolnikSystemu” napisał prawdę. Albo pchają się na przejście nie patrząc czy coś jedzie, bo “ma pierszeństwo nad autem”, albo stanie z psiapsi przy przejściu i ględzą. Jak się zatrzymasz, żeby je przepuścić, to macha łapskiem lub laseczką żeby jechać. No nic, tylko podejść i opier…ć żeby na ploteczki do parku poszły, a nie przy przejściu sterczą.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here