BKS gromi Czarnych Lwówek Śląski

0
696

Można powiedzieć, że wyjątkowo gościnni byli wczoraj piłkarze Czarnych Lwówek Śląski. Za to goście z Bolesławca pokazali im jak się strzela gole.

 

Kolejny ciężki mecz za piłkarzami Czarnych Lwówek Śląski. Pierwotnie miało on odbyć się w sobotę, ale został przeniesiony i rozegrany w piątek 11 czerwca. W 25 (z 30) kolejce klasy okręgowej Czarni ulegli BKS-owi. Mecz zakończył się wynikiem 6:1 (2:0) dla piłkarzy z Bolesławca.

Jak podaje portal Istotne.pl gole dla BKS zdobyli: Adrian Kulesza (2), Adrian Puzio (2), Filip Zagórski oraz Adam Wolski. Natomiast autorem honorowego trafienia dla Czarnych był Bartosz Sikora.

Na finiszu sezonu Czarni mają już za sobą 25 rozegranych spotkań. Jedenaście z nich wygrali, trzy zremisowali i jedenaście przegrali. Z 36 punktami na koncie plasują się w środku tabeli okręgówki.

Gorzej od Czarnych radzi sobie Włókniarz Mirsk, który dziś zmierzy się na wyjeździe z Hutnikiem Pieńsk. Drużyna z Mirska rozegrała dotychczas 24 spotkania, w których 8 razy zwyciężyła, pięć razy zremisowała i jedenaście razy została pokonana. Włókniarz przed dzisiejszym meczem z wyżej notowanym Hutnikiem ma na koncie 29 i plasuje się w końcówce tabeli.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here