Bili i przypalali żelazkiem. Dwóch mężczyzn zostało już zatrzymanych

39
6714

Lwóweccy kryminalni zatrzymali dwóch podejrzanych o pozbawienie wolności ze szczególnym udręczeniem, pobicie i rozbój. Zebrany przez śledczych materiał dowodowy pozwolił na skierowanie przez prokuraturę do sądu wniosku o tymczasowe aresztowanie. Teraz mężczyźni najbliższe miesiące spędzą w areszcie w oczekiwaniu na dalsze decyzje sądu. Za popełnione czyny grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

 

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim przyjęli zawiadomienie o przestępstwie, do którego miało dojść w połowie lutego bieżącego roku na terenie miasta Wleń. Jak ustalili śledczy, dwóch mężczyzn miało zaatakować pokrzywdzonego, uderzając go w głowę i doprowadzając tym samym do stanu bezbronności. Następnie nieprzytomnego zanieśli do jednego z mieszkań, gdzie związali mu ręce i nogi pozbawiając wolności.

Nie był to koniec gehenny pokrzywdzonego, a zaledwie jej początek. Sprawcy przez noc w sposób dotkliwy znęcali się nad nim, bijąc oraz przykładając rozgrzane żelazko do ciała. Następnego dnia podejrzani, kończąc udrękę mężczyzny, uwolnili go, jednocześnie grożąc pozbawieniem życia i zdrowia jemu oraz jego partnerce. O przebiegu zdarzenia z minionej nocy miał się nikt nie dowiedzieć.

 

Jeszcze tego samego dnia, kiedy przyjęte zostało zawiadomienie, policjanci z Wydziału Kryminalnego lwóweckiej komendy Policji ustalili i zatrzymali dwóch podejrzewanych o ten czyn mężczyzn. Podjęte przez śledczych działania pozwoliły na zebranie materiału dowodowego w wystarczającym stopniu uprawdopodobniającego popełnienie przestępstwa, aby przedstawić 44 i 42-letniemu mieszkańcowi powiatu lwóweckiego zarzuty. Dodatkowo w trakcie ustaleń okazało się, że ci sami sprawcy mieli również pobić jednego z mieszkańców Wlenia, a następnie dokonać kradzieży należącego do niego telefonu komórkowego.

Prokuratora Rejonowa w Lwówku Śląskim, dzięki zebranym przez policjantów dowodom, skierowała do sądu wniosek o tymczasowe aresztowanie podejrzanych, do którego sąd się przychylił, wydając postanowienie o tymczasowym aresztowaniu mężczyzn na 3 miesiące. Teraz będą oni oczekiwać na dalsze decyzje sądu, a za popełnione występki grozi im kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

39 KOMENTARZE

 1. Nieudolna policja to w końcu chłopaki zrobili porządek z patologią we wleniu . Tak się kończy terroryzowanie miasteczka oraz mieszkańców . Liczne kradzieże Chanel narkotykami oraz środkami psychotropowymi . Sprzedaż małoletnim . Rozboje libacje i prostytucja w samym centrum miasteczka . Pani Żaneta.k. i rzekomy poszkodowany Adam.J . Już dawno powinni trafić za kratki tam nie tylko żelazko by ich czekało ale o wiele gorsze zeczy . Porządnych obywateli zatrzymano a patologia dalej biega wolno i śmieje się wszystkim w twarz klony tffiuu.

 2. W końcu ktoś robi porządki z tą wleńską patologią jucha i reszta bandy sprzedaż narkotyków nieletnim liczne kradzieże i rozboje . Ludzie boją się wyjść po masło do sklepu bo kilku degeneratów i degeneratka terroryzują całe miasto. Jak długo to jeszcze potrwa

 3. Gangsterka się znalazła, pozamykać wszystkich łącznie z wymienionymi wyżej w komentarzach w pizdu bo to dramat co się dzieje.W głowie się pierd…. Całkiem.Komentarze wyżej to śmiech na sali,, porządni obywatele z której strony pytanie Tylko.

 4. Mówiłem o tym głośno… Może źle postępowałem. Ale mówiłem o tym głośno. Odciąłem się od tej bandy. To nie… Mam nadzieję szczerze mówiąc że dorwą ich wszystkich. I będzie spokojnie we Wleniu… Ciekaw jestem dlaczego było czuć koło rynku woń amfetaminy z okna….

 5. Tam jest małe dziecko czy ktoś się za to weźmie ? Czy policja się tym zajmie że Adam.J i Żaneta.K rozprowadzają narkotyki. A to co się dzieje w tym garażu u pana Bartosza.B ? Czy nikt tego nie widzi czy każdy się boi.

  • Wszyscy widzą,każdy wie.Takich osób we Wleniu jest dużo więcej.Od dawna te osoby to robią .Nie dziwię się ,że ojcowie wzięli sprawę w swoje ręce ,skoro było to mówione nie jednokrotnie s nic z tego nie robili ,to ile można czekać? Aż dziecko 16 letnie czy 15 letnie wyląduje na odwyku,czy odbierze sobie życie przez dilerów z Wlenia .

 6. Brawo , brawo! Najlepiej opisać że napaść itp itd
  Ktoś poruszył powód tego wszystkiego ? Powodem jest połowa miasta jebanych ćpunów wyjdź po 19 na miasto to w każdym koncie znajdziesz naćpanego typa , Adam J i Bartosz B rozprowadzają narkotyki po Wleniu nikt się kurwa nie zainteresuje a młodzież lata po Wleniu po nocach nawet już w dzień ktoś chce coś z tym zrobić to od razu bandyci sensu nie rozumiem myślenia w ogóle ludzi którzy nie zagłębiają się w sytuację tylko od razu opisuja to co Dral pisze ja jestem bardzo dumny że ktoś się odważył coś z tym zrobić jeszcze i tak niektórzy powinni dostać po pysku

 7. Brawo , brawo! Najlepiej opisać że napaść itp itd
  Ktoś poruszył powód tego wszystkiego ? Powodem jest połowa miasta jebanych ćpunów wyjdź po 19 na miasto to w każdym koncie znajdziesz naćpanego typa , Adam J i Bartosz B rozprowadzają narkotyki po Wleniu nikt się nie zainteresuje a młodzież lata po Wleniu po nocach nawet już w dzień ktoś chce coś z tym zrobić to od razu bandyci sensu nie rozumiem myślenia w ogóle ludzi którzy nie zagłębiają się w sytuację tylko od razu opisuja to co Dral pisze ja jestem bardzo dumny że ktoś się odważył coś z tym zrobić jeszcze i tak niektórzy powinni dostać po pysku

 8. Brawo , brawo! Najlepiej opisać że napaść itp itd
  Ktoś poruszył powód tego wszystkiego ? Powodem jest połowa miasta jeba*ych ćpunów wyjdź po 19 na miasto to w każdym koncie znajdziesz naćpanego typa , Adam J i Bartosz B rozprowadzają narkotyki po Wleniu nikt się kur*a nie zainteresuje a młodzież lata po Wleniu po nocach nawet już w dzień ktoś chce coś z tym zrobić to od razu bandyci sensu nie rozumiem myślenia w ogóle ludzi którzy nie zagłębiają się w sytuację tylko od razu opisuja to co Dral pisze ja jestem bardzo dumny że ktoś się odważył coś z tym zrobić jeszcze i tak niektórzy powinni dostać po pysku

  • Hahaha wystarczy raz wyjść z kijem wydrzeć mordę a młodzież się rozchodzi…. Dziękuję. Pozdrawiam młodzieży… Następnym razem uważajcie na ninja.. 😉

 9. Lepiej niech policja zajmie się handlem i produkcją narkotyków… W końcu ktos chciał zrobić porządek z tymi ćpunami! Małolaty schodzą na psy przez tą patologię!

  • Odezwała się Ag haha,Co ty w ogóle dziewczyno piszesz,przecież niedawno parę miesięcy temu narkole to był twój chlebek a teraz krytykujesz ? Zastanów się nad sobą i co piszesz/Panno Kodeino.

 10. Powiatowy Jacek hahaha porządni obywatele DOBRE! Porządny obywatel nie katuje człowieka, od wymierzania kar są sądy, tym uderzeniem w głowę mogli tego chłopaka zabić! Oby dostali odpowiednią karę za to i wrócą w miejsce, które dobrze znają…tacy są “porządni” 😉 A tym co handlują tym gównem, to też prędzej czy później dobiorą się do tyłka. Masakra co się wyprawia w tym Wleniu, patologia wyjaśnia patologię! 😛

 11. Niektórzy byli wyniszczania od dzieciństwa .. a dziś muszą działać jak cienie. Ale co mi tam… Młodzieży…. Ninja działa 😉 kto wchodzi po schodach po ciemku on wie..

 12. Nie rozumiem po co się tak pieklicie w komentarzach. Gdyby rodzice pilnowali własnych dzieci, to by dzieci nie ruszały narkotyków. Widać przecież kto się pałęta po Wleniu i w jakim stanie…. Jeżeli nie chcecie, żeby dzieci brały to gówno, zacznijcie ich pilnować… A nie puszczacie w samopas, do późna sobie chodzą, piją, ćpają nie wiadomo co jeszcze robią. A Pana J. raczej by zamknęli, jeżeli to faktycznie on by handlował. Przecież te “zbiry” miały jego telefon. Policja przejęła telefon, więc powinni do niego zajrzeć i zobaczyć czy jest baza klientów. Podejrzane smsy, rozmowy…. Przecież winni tak się tłumaczyli pobiciem, że dokonali go właśnie za sprzedaż dziecią narkotyków ..

 13. Narkomani niszczą życie normalnym rodzinom..Brawo dla Policji która z nimi nie robi porządek…Narkomani góra czas pokarze jak długo będą szczęśliwi..Narkotyki nie źle zryły mózg Panu Adamowi J i Zanecie K skoro takie sieją pomówienia nie źle im się udaje wrabiać osoby nie winne,i do tego rozprowadzanie narkotyków młodzieży..

 14. Panie Obywatelu Jacek oby pani nigdy się nie przytrafiło takie coś bo następnym razem może pan być przypalany albo wylądować w Bobrze a jeśli chodzi o pana Adama J i Zanete K to gdyby coś było na rzeczy policja już by się nimi zajęła

  • To nie proste dla Policji widocznie skoro ich nie łapie ćpunów narkomanów niszczących młodzież..A teraz próbują zniszczyć porządnych ludzi i ich rodziny ..Zastanów się dwa razy zanim coś głupiego napiszesz .No chyba że należysz to gangu narkomańskiego

 15. Boże ludzie co Wy piszecie. Chlopak, któremu niby dano narkotyki ma 17 lat. To nie jest dziecko, któremu wsadzono coś do buzi i kazano połknąć. On doskonale zna te środowisko. Obraca sie w nim na codzien. Dorosly chlopak, który powinien się uczyć, a jak nie to pracować. Chlopak, ktory poowiien byc pod opieka rodziców. Ci którzy wymierzali tej nocy sprawiedliwość powinni szukać problemu i powodu zachowania swojego syna. A najwazniejsze zadac sobie pytanie, gdzie oni byli w tych chwilach? Ten chłopak nigdy nie ułoży sobie życia i nie będzie postępował dobrze, ponieważ jego najbliższe osoby dają mu przykład rozwiązywania problemów. Skatować chlopaka za błędy własnego syna? Za swoją bezradność w jego wychowaniu? To nie są czasy na wymierzanie sprawiedliwości w taki sposób. I prośba moja, który chyba każdy normalny człowiek powinien zrozumiec- powstrzymajcie się od komentarzy. Pamiętajcie, że Ci ludzie też mają swoje rodziny, dzieci, które mają dostęp do internetu- I nie są winne tej sytuuacji, a musza czytac te bzdury. Każdy niech zajrzy najpierw do swojego gara, a w cudze nieszczęście niech się nie pcha.

 16. Brawo chłopcy mam nadzieję że szybko was wypuszczą i zatrzymają tych których powinni czyli degeneratów bandziorów ćpunów dilerów . I sprawiedliwości stanie się zadość. Precz z tą bandą Wleń jest pięknym miastem psują cały wizerunek okupując dniami i nocami nasz piękny rynek .

 17. W tym kraju to wiekszej patologi niż we wleniu to nie ma! Tą wieś to powinni zamknąć i zaorać! Tutaj to nigdy nie będzie spokojnie bo Wlen to wylęgarnia ćpunow nierobów i złodziei !

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here