Bili drewnianym trzonkiem po głowie i kopali

7
2905

Policjanci pionu kryminalnego z Lubania zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o rozbój na 38 latku. Do zdarzenia doszło w sylwestrową noc. Napastnicy bili, kopali go po czym zabrali mu pieniądze. Materiał dowodowy zebrany przez policjantów pozwolił na przedstawienie jednemu z mężczyzn dodatkowych zarzutów kradzieży z włamaniem, zniszczenia mienia oraz gróźb. Jak się okazało był już karany za przestępstwa przeciwko mieniu. Zatrzymani mężczyźni decyzją sądu zostali tymczasowo aresztowani na okres 3 miesięcy.

 

W noc sylwestrową funkcjonariusze z Gryfowa Śląskiego otrzymali zgłoszenie od mieszkańca powiatu lwóweckiego o rozboju do, którego doszło na terenie gminy Olszyna.

 

Jak ustalili policjanci 38 letni mężczyzna mieszkaniec powiatu lwóweckiego chciał spędzić sylwestra z nowo zapoznaną kobietą mieszkanką gminy Olszyna. Po umówieniu się w wyznaczonym miejscu mężczyzna został zaatakowany przez dwóch napastników. Jeden z nich najpierw uderzał go w głowę drewnianym trzonkiem czym doprowadził do stanu bezbronności, gdy upadł na ziemię zaczęli go kopać po całym ciele żądając przy tym wydania pieniędzy, które posiadał pokrzywdzony.

 

Na podstawie zgromadzonych informacji i rozpoznania środowiskowego kryminalni zlokalizowali miejsce pobytu podejrzanych. Mężczyźni mieszkańcy gminy Olszyna w wieku 34 i 42 lat zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu.

 

Zebrany przez śledczych materiał pozwolił na przedstawienie im zarzutów rozboju oraz posiadania środków odurzających. Ponadto 42- latek odpowie za groźby, podpalenie altany drewnianej oraz kradzież z włamaniem do budynku mieszkalnego w gminie Olszyna. Wcześniej był już notowany za podobne przestępstwo. Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Lubaniu decyzją Sądu mężczyźni zostali już tymczasowo aresztowani na okres 3 miesięcy.

 

 

-/ asp.szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń, KPP Lubań /-

7 KOMENTARZE

  1. Ja wiem ładnie się pisze , że zrobił to i to co z tego ale wyrok dostanie tylko jeden za pobicie bo to będzie najwyższy … Takie jest nasze prawo a nie łącznie i tu kłaniam się do pana Ziobry nie karania sędziów tylko prawo a podglądy na w USA …

  2. Wsadzila już jednego teraz wsadzi dwóch następnych a jej nic nie zrobią dalej będzie chodzić i śmiać się ludziom w oczy. Ona też powinna siedzieć bo to wszystko przez nią.

  3. To najgorsze kur….o na bielanach ona jest winna wszystkiemu powinni ją zapuszkować zanim kogoś znowu skrzywdzi ludzie zaczynają się jej bać bo to psychopatka a z takimi nigdy nie wiadomo pierd….e szmacisko szkoda tylko że policja nic z tym nie robi i dźwne że policja jej słucha. Ona ma już mózg zlasowany i przecipany…. JEDNA WIELKA PORAŻKA!!!!!!

  4. Zeus
    Ale że oni ją słuchają i co może chodzić i krzywdzić ludzi śmiać im się w twarz bo ma się za taką zajebistą chodzi i donosi im i w ten sposób jest nie tykalna puszczają ją bo im donosi to chore kto ją wogule słucha tu jest pytanie za 100pkt przecież ona im kity wciska żeby tylko wymigać się z kary to ją powinni zamknąć w psychiatryku

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here