Biedronka Week, czyli okazja goni okazję

0
946
grafika: BP sieci Biedronka

Biedronka, w związku z tygodniem listopadowych wyprzedaży, postanowiła rozbić bank z okazjami i zaoferować klientom dziesiątki produktów w wyjątkowo niskich cenach. Od pomarańczy przez słodycze na ubraniach i dodatkach niezbędnych w zimie kończąc. Tak szerokiej oferty produktów w doskonałych cenach nie ma nikt w Polsce.

 

 

Biedronka jako pierwsza rozpoczęła Black Week już tydzień temu, oferując klientom sklepu online Biedronka Home dziesiątki produktów elektronicznych, gospodarstwa domowego i tekstylnych w wyjątkowo niskich cenach, ale teraz idzie za ciosem. W tym tygodniu każdy klient sklepów stacjonarnych sieci w całym kraju będzie miał dostęp do wielu atrakcyjnych produktów oferowanych przez sieć z okazji Black Week w wyjątkowych cenach.

W najbliższych dniach ulubione marki Polaków będą dostępne w Biedronce w atrakcyjnych promocjach 1+1 gratis (z kartą Moja Biedronka). I tak w poniedziałek 21.11 w tej promocji kupimy wszystkie produkty marki Nivea oraz marki Finish (do zmywania), we wtorek 22.11 koncentrat do płukania tkanin Silan oraz wszystkie produkty Linda (mydła i mydła w płynie), a w środę 23.11 wszystkie produkty Gillette oraz pieluchy i pieluchomajtki z linii Dada.

Dodatkowo szczególne okazje zakupowe w Biedronce będą dotyczyć m. in. pomarańczy i mandarynek (tańsze odpowiednie o 31 proc. i 32 proc. z kartą MB, do soboty 26.11.), pizzy mrożonej Giuseppe – drugi produkt 70 proc. taniej z kartą MB, do soboty 26.11., czekolady Milka (różne rodzaje) – drugi produkt 48 proc. taniej z kartą MB do soboty 26.11. a także wszystkich kosmetyków Garnier, L’Oreal, Elseve i Fructis – drugi produkt o 50 proc. taniej do soboty 26.11.

 

 

Black Week Biedronka zakończy mocnym akcentem promocyjnym poprzez możliwość zakupu artykułów przemysłowych, tekstyliów, książek oraz zabawek w ofercie 2+1, gdzie najtańszy produkt będzie gratis (maksymalnie 9 produktów na kartę Moja Biedronka dziennie). Ta promocja będzie obowiązywała w dniach 24-26.11.

Oferta Biedronki jest atrakcyjna na co dzień, ale w ramach Black Week nasi klienci znajdą jeszcze więcej wyjątkowych okazji. Wiele produktów będzie dostępnych w bardzo dobrych cenach, dlatego warto odwiedzić w tym tygodniu sklep sieci Biedronka, aby na własne oczy przekonać się, że zakupy u nas to ciąg niecodziennych promocji dających wiele oszczędności, co w dzisiejszych czasach jest szczególnie ważne. – Piotr Konopko, dyrektor handlowy w sieci Biedronka

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here