Będziemy mieli gaz

6
191

Nasz Zuch przystąpił do realizacji sztandarowej obietnicy wyborczej. Będziemy mieli gaz! I to nie byle jaki, bo gaz bezprzewodowy cieszą się mieszkańcy gminy Wlenia.

Nasz Zuch – Właśnie zakończyłem rozmowy z przedstawicielami Ministerstwa gazyfikacji i industrializacji. Wczoraj została podpisana umowa dotycząca podłączenia miasta do sieci gazowniczej.

Nasza instalacja będzie jedyną w swoim rodzaju nie mającą odpowiedników na całym świecie.

Dzięki moim staraniom to nasze miasto zostało wytypowane jako pierwsze do jej zastosowania w praktyce. Do tej pory, w ścisłej tajemnicy była testowana na San Eskobar.

Jej innowacyjność polega na tym, że będzie to instalacja bezprzewodowa. Wystarczy w najbliższym urzędzie złożyć deklarację przystąpienia do programu i podać dokładną lokalizację odbiorcy. Po rozpatrzeniu i jej zatwierdzeniu, co zostanie potwierdzone SMS-em gaz popłynie wprost do kuchenki lub pieca.

Nasz gaz będzie zdecydowanie tańszy, nawet do 30 % od gazu z tradycyjnej sieci gazowej. Do jego przesyłu zostanie wykorzystana sieć 6G dzięki czemu zbędna będzie cała infrastruktura przesyłowa – Dodaje Nasz Zuch.

autor: Andrzej Jaśkiewicz wleninfo.pl

6 KOMENTARZE

  1. No i super! Ja się bardzo cieszę że kilka miesięcy temu przeszłam na ogrzewanie gazowe. Bałam się większych kosztów utrzymania ale szybko się okazało że wcale nie ma czego, zwłaszcza że piec gazowy jest dużo wygodniejszy niż węgiel. Mam piec od de dietrich, mcr home i to też na pewno kwestia tego żeby mieć dobry piec, bo na takich rzeczach nie ma co oszczędzać. Fajnie, że polska w tej kwestii idzie do przodu, serce rośnie :))))

  2. oj anna i kalinka – baby to baby . sieć gazowa 6g . spójrzcie do kalendarza który dziś dzień . tak samo jak hotel na wjeździe do Lwówka i basen . a w Chmieleniu właśnie czołg stoi na CPN i tankuje wodór .

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here