Będą utrudnienia i korki na granicy z Niemcami

5
4048
zdjęcie poglądowe (fot.: NOSG)

Funkcjonariusze Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej nie kryją, iż w najbliższych tygodniach na granicy z Niemcami mogą pojawić się spore utrudnienia i korki.

 

Nadodrzański Oddział Straży Granicznej przypomina, że do dnia 15 grudnia 2024 r. Republika Federalna Niemiec przywróciła kontrolę graniczną m. in. na granicy z Polską. Działania prowadzone są na terytorium Niemiec i powodują utrudnienia drogowe.

Pogranicznicy nie kryją, iż w związku z rozpoczynającymi się 14 czerwca br. Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej może dojść do wydłużenia czasu oczekiwania na przekroczenie granicy państwowej.

Należy wziąć to pod uwagę planując podróż za naszą zachodnią granicę. Aby swobodnie, komfortowo i przede wszystkim bezpiecznie dotrzeć na miejsce warto wyjechać zdecydowanie wcześniej.

5 KOMENTARZE

  1. Dlaczego Polska (strona) nie zrobi podobnego manewru? Skoro walczymy z imigrantami to ja się pytam ilu wpuszczono do Niemiec i z którego państwa jest większe zagrożenie? Niech po naszej stronie też zaczną kontrolować pojazdy z oznaczeniem kraju (D) wszystkie osobówki zobaczymy jak długo pozostanie to bez odzewu 2 strony. Ale wiem doskonale że polski rząd jest chłopcem do bicia i w nosie ma dobro swoich obywateli. Niech stoją po 4-5 godz w korku bo sobie coś ubzdurali.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here