Aresztowany za kierowanie gróźb karalnych

6
1516

Lwóweccy policjanci zatrzymali 38-letniego mężczyznę podejrzanego o stosowanie gróźb karalnych wobec 27- letniego mężczyzny. Ponadto dopuścił się on naruszenia nietykalności pokrzywdzonego i spowodowania uszczerbku na jego zdrowiu. Na wniosek śledczych i prokuratury sąd rejonowy w Lwówku Śląskim zastosował wobec sprawcy trzy miesięczny areszt. Grozi mu do 5 lat więzienia.

 

Do  Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim stawił się mężczyzna, który powiadomił funkcjonariuszy, iż znany mu mężczyzna zaatakował go naruszając jego nietykalność cielesną oraz wielokrotnie groził mu pozbawieniem życia i zdrowia, przy czym groźby te wzbudziły w nim obawę, że zostaną spełnione.

Lwóweccy policjanci podjęli czynności, które doprowadziły do zatrzymania wskazanego mężczyzny i osadzenia w policyjnej celi.

Następnego dnia usłyszał zarzuty prokuratorskie. Na podstawie zebranego przez policjantów materiału dowodowego sąd zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. 38- latkowi z powiatu lwóweckiego grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

 

-/sierżant Olga Łukaszewicz
Komenda Powiatowa Policji w Lwówku Śląskim/-

6 KOMENTARZE

  1. Dziwna sprawa gość przychodzi na komendę i informuje że inny znany mu gościu grozi mu a ci wsadzają do aresztu człowieka a gdzie jakąś obdukcja świadkowie wywiad środowiskowy. Też idę jutro składam skargę na sąsiada niech idzie posiedzieć

    • Ty obserwator!! Sprawa dziwna, bardzo dziwna. Prokurator bez dowodów, stawia zarzuty, kieruje do sądu wniosek o areszt i dalej dziwne, bez dowodów. Sąd aresztuje gościa na 3 miesiące i też bez dowodów. Bo ten człowiek to taki niewinny, a może był ministrantem to już całkiem niewinny, dzień dobry mówił. Już mu to ćpanie mózg wypaliło i posuwa się coraz dalej. Niech siedzi. Tyle spokoju na mieści…

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here