Areszt dla podejrzanego o podpalenie domu w Giebułtowie

4
1634

Lwówecki sąd zdecydował o trzymiesięcznym areszcie dla 29- latka podejrzanego o dokonanie kradzieży z włamaniem do budynku mieszkalnego w Giebułtowie, a następnie w celu zatarcia śladów przestępstwa dokonanie jego podpalenia. Ponadto mężczyzna podczas zatrzymania znieważył i naruszył nietykalność cielesną funkcjonariuszy. Teraz podejrzanemu grozić może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

 

12 lutego bieżącego roku sąd w Lwówku Śląskim zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące wobec 29-letniego mieszkańca powiatu lubańskiego podejrzanego o popełnienie szeregu przestępstw.

Mężczyzna w nocy 29 stycznia w miejscowości Giebułtów (gmina Mirsk) dokonał kradzieży z włamaniem do budynku mieszkalnego, a następnie w celu zatarcia śladów przestępstwa podpalił budynek, w wyniku czego ten doszczętnie spłonął.

Podczas zatrzymania, 29- latek znieważył policjantów oraz naruszył ich nietykalność cielesną.

Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. Za czyny, których się dopuścił odpowie teraz przed sądem, a grozić mu może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

-/sierż. Olga Łukaszewicz. KPP Lwówek Śląski/-

4 KOMENTARZE

  1. Gość. Kto to taki ? My bysmy bardziej obstawiali na twoją starą . Ciekawe czy byłbyś zachwycony jak by twoje słynne nazwisko ktoś pisał gdzieś na forum.. i nie wiem czy zdajesz sobie sprawę że istnieje takie coś jak (?) Więc lepiej usuń to nim ten Pan zobaczy to i założy ci sprawę za twoją głupotę idioto. Miłej nocy

  2. Jak dlamnie powinni podać imię nazwisko adres i jeszcze zdjęcie . Każdego kto robi takie rzeczy drugiemu człowiekowi to był czyjś dobytek ktoś na to pracował nie ukradł jak tak można wogóle .

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here