Antoni Białek laureatem prestiżowego konkursu

4
871
fot. Fb. Antoni Białek

Antoni Białek został laureatem prestiżowego konkursu wokalnego odbywającego się  podczas Projektu Kostka 2022 w Złotowie.

 

Antoni „Angelo” Białek, jest mieszkańcem Płóczek Dolnych koło Lwówka Śląskiego, który jak sam przyznaje, od dziecka pasjonował się muzyką. Nie tylko jej słuchał, ale także tworzył.
Dziś jest studentem biologii medycznej na Uniwersytecie Zielonogórskim. Jednak to nie pohamowało pasji do tworzenia, wyrażania siebie.

– Preferuję rap i house oraz umiejętnie mieszane gatunki rap- pop, rap- rock, rap- reggae. – mówił nam Antoni Białek podczas wywiadu do cyklu „Moja Pasja”. – Moje teksty to odbicie duszy i umysłu, które często toczą ze sobą walkę, ale które razem kontemplują i idą razem przez życie. – dodawał „Angelo”, który wskazywał, iż jego teksty są po prostu o życiu, o tym, jakie ono jest o tym, co jest w nim dla mnie ważne o tym, co go w nim boli o tym, że jest młody i dalej szuka siebie w tym życiu.

Mieszkaniec gminy Lwówek Śląski śpiewa, gra, ale także realizuje teledyski. Jego twórczość, jak i jego podopiecznych możecie posłuchać na YT na kanale „Anioł Records”.

W sobotę, 17 września Antoni Białek brał udział w prestiżowym konkursie wokalnym odbywającym się podczas Projektu Kostka 2022 w Złotowie.

„Projekt Kostka jest to jeden z nielicznych festiwali rapu o dobrych wartościach w Polsce i Europie. Odbywa się od 16 lat w Złotowie, a od 7 edycji prowadzony jest tam właśnie konkurs muzyczny” – tłumaczy nam artysta, który sukcesem pochwalił się w mediach społecznościowych:

„Zająłem 1 miejsce w konkursie Muzycznym Projekt Kostka. Przez 4 lata brałem udział w tym wspaniałym wydarzeniu i cały czas rozwijałem się jako artysta. Jest to dla mnie bardzo duży sukces. Dzięki z całego serca dla organizatorów Projekt Kostka oraz dla wszystkich moich ludzi z Anioł Records. Gdyby nie Wy nie mógłbym się tak rozwinąć. Z tego miejsca dziękuję wszystkim dzięki którym się rozwinąłem muzycznie i duchowo” – napisał „Angelo”.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

fot. Fb. Antoni Białek

4 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here