Akcja pomocy dla pogorzelców. 8 dzieci straciła wszystko!

2
3299

Pani Patrycja z Mirska zaopiekowała się jedną z poszkodowanych w pożarze dziewczynek. Kobieta zwraca się z prośbą o pomoc – odzież, obuwie, przybory szkolne dla dzieci.

 

 

Ośmioro dzieci straciło dach nad głową po tym, jak w nocy w ich mieszkaniu przy ulicy Prostej w Mirsku wybuchł pożar. Sześcioro z nich trafiło do szpitala. Ich matka jest poparzona, a jej stan wstępnie określano jako ciężki.

czytaj: Potężny pożar w Mirsku. 10 osób trafiło do szpitala, w tym 6 dzieci

Jedną z dziewczynek zajęła się mieszkająca po sąsiedzku pani Patrycja. Kobieta zwraca się z gorącą prośbą do wszystkich osób o ubranka dla dzieci, buty, przybory szkolne.

„Potrzebna jest pomoc, używane ubrania, buty, przybory szkole inne rzeczy do codziennego użytku. Dzieci mają 4, 7, 11, 13, 15, 17 i 19 lat. Proszę o przynoszenie tych rzeczy na ulicę Prostą 26 wszystkie przywiezione rzeczy zostaną przekazane do rodziny.” – zwraca się pani Patrycja, która z góry wszystkim dziękuję za pomoc.

Aktualizacja: Akcja zakończona

2 KOMENTARZE

  1. Podajcie oprócz wieku dzieci czy to chłopiec czy dziewczynka lepiej będzie ustalić jakie ubrania i mniej więcej rozmiar bo tak każdy przyniesie co ma i będzie problem ci zrobić z tymi niepotrzebnymi rzeczami

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here