9000 porcji narkotyków. 28- latek trzymał je w wiadrach

1
1853

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę w związku z posiadaniem przez niego znacznych ilości środków odurzających. W trakcie czynności zabezpieczyli marihuanę, amfetaminę. Z zabezpieczonych środków odurzających łącznie można zyskać ponad 9000 porcji handlowych. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, ustalają źródło zabezpieczonych narkotyków oraz ustalają czy mężczyzna nie zajmował się ich dystrybucją. Teraz 28-latek za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Policjanci z Wydziału Kryminalnego oraz Komisariatu I Policji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 28-letniego jeleniogórzanina w związku z posiadaniem przez niego znacznych ilości środków odurzających.

Funkcjonariusze prowadząc czynności uzyskali informację, że 28-letni mężczyzna najprawdopodobniej ma związek z przestępczością narkotykową. Weryfikując kolejne informacje w tej sprawie, funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna najprawdopodobniej posiada narkotyki w magazynie na swojej posesji. Przeszukując magazyn policjanci znaleźli środki odurzające przechowywane w wiadrach. Była to marihuana i amfetamina. Łącznie z zabezpieczonych środków odurzających można uzyskać ponad 9000 porcji handlowych.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających, grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych środków odurzających oraz sprawdzają czy zatrzymany nie zajmował się ich dystrybucją.

-/młodszy aspirant Beata Sosulska-Baran, KMP Jel. Góra/-

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here