45-latka prowadziła pod wpływem narkotyków

1
1340

Gryfowscy policjanci zatrzymali do kontroli forda. Okazało się, że siedząca za kierownicą 45-latka jest pod wpływem narkotyków. Przy kobiecie z powiatu lwóweckiego policjanci znaleźli też metamfetaminę.

 

O tym jakie zagrożenie na drodze stanowią osoby kierujące pojazdami pod wpływem czy to alkoholu, czy narkotyków przekonaliśmy się już niejednokrotnie. I nie chodzi tylko o zagrożenie jakie stwarzają dla siebie, ale również o to, jakie stwarzają dla innych uczestników ruchu. Niemniej jazda pod wpływem dla wielu kierowców jest na porządku dziennym. Niemal codziennie docierają do nas informacje o kolejnych zatrzymaniach przez policjantów osób prowadzących po narkotykach czy alkoholu. Do takiego zdarzenia, doszło m.in. dzisiejszej nocy na terenie gminy Mirsk.

To tam policjanci z Komisariatu Policji w Gryfowie Śląskim zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki ford. Za kierownicą auta siedziała 45-letnia mieszkanka powiatu lwóweckiego.

„Podczas kontroli zachowanie kobiety wzbudziło podejrzenia mundurowych. Policjanci przeprowadzili badanie na zawartość środków odurzających. Wstępne badanie wykazało, że kobieta jest pod wpływem metamfetaminy. W trakcie dalszych czynności przy kobiecie znaleźli również torebkę strunową z zawartością białego proszku.” – relacjonuje sierżant Olga Łukaszewicz z lwóweckiej policji, która dodaje, iż wstępne badanie narkotesterem owego proszku wykazało, że jest to metamfetamina.

Kobieta została zatrzymana i straciła prawo jazdy. Teraz za jazdę pod wpływem i posiadanie środków odurzających grozi jej kara więzienia.

1 KOMENTARZ

  1. Ale to podly region.. starsi sprzedaja narkotyki komu popadnie przyjaciołom znajomym rodzinie wpierdzielaja każdego w to gowno bez wstydu i sumienia , na dodatek policjantom to na rękę bo statystyki i zatrzymania są i jest co robić , nic tylko łapać kierowcę za kierowca, splunąć tylko na to gowno

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here