43- latek zmarł na ulicy

13
7918

Do tragedii doszło w sobotę. W godzinach porannych policjanci otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który leży przy drodze na ogródki działkowe i nie daje oznak życia.

 

 

Tuż po godzinie 9. w sobotę, 4 lutego 2023 r. do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim wpłynęło zgłoszenie o osobie, która leży w okolicy wieży ciśnień w Lwówku Śląskim. Mężczyzna nie dawał oznak życia. Na miejsce natychmiast skierowano patrol policji oraz zespół ratownictwa medycznego.

„Przybyli na miejsce policjanci potwierdzili zgłoszenie i ustalili tożsamość 43-letni mężczyzny, który leżał na ziemi bez wyczuwalnych funkcji życiowych. Będący na miejscu lekarz potwierdził zgon wykluczając udział osób trzecich.” – wyjaśnia oficer prasowa lwóweckiej policji.

 

 

Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone do wykonania sekcji zwłok, która ma na celu ustalenie dokładnej przyczyny zgonu.

Pamiętajmy, iż kiedy temperatura spada poniżej zera, zwiększa się zagrożenie wychłodzeniem organizmu. Szczególnie dla osób bezdomnych, nietrzeźwych czy starszych, mieszkających samotnie to realne zagrożenie zdrowia i życia. Nie bądźmy wobec nich obojętni. Pamiętajmy, że jeden telefon na numer alarmowy 112 może uratować czyjeś życie.

13 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here