32- latek z kumulacją przestępstw

1
1876

Uciekał przed policjantami na motocyklu mimo orzeczonego przez Sąd zakazu prowadzenia pojazdów, posiadał przy sobie środki odurzające oraz dokumenty z kradzionego pojazdu, posługiwał się nie swoim dokumentem, zaproponował łapówkę, a do tego był poszukiwany przez organy ścigania do odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty.

 

W nocy 24/25 marca policjanci z Lwówka Śląskiego podjęli decyzje o zatrzymaniu do kontroli mężczyznę, który poruszał się w nocy na motocyklu po lwóweckich ulicach. Mimo wydanych sygnałów do zatrzymania się, kierujący podjął ucieczkę. Po pościgu policjanci zatrzymali mężczyznę. Jak się okazało podczas kontroli 32- latek z powiatu lubańskiego ma orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów. Ponadto przy mężczyźnie znaleziono dokumenty od pojazdu skradzionego na terenie Jeleniej Góry, a także środki odurzające w postaci marihuany ponad 16 gramów oraz metamfetaminy 5 gramów.

 

W trakcie kontroli 32- latek posługiwał się prawem jazdy, które nie należało do niego, a żeby tego było mało zaproponował funkcjonariuszom łapówkę. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach informatycznych okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany celem odbycia kary pozbawienia wolności.

 

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

 

-/st.post. Olga Łukaszewicz KPP Lwówek Śląski/-

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here