Lwówecki.info w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii

0
520

O piłce nożnej, muzyce, czy kuchni, czyli o zainteresowaniach młodzieży w kontekście mediów a w szczególności tych internetowych jak internetowe serwisy informacyjne ale także portale społecznościowe, czy tak popularny wśród młodych ludzi kanał YouTube Pan Marek Dral – Lwówecki.info rozmawiał w dniu wczorajszym z wychowankami Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii przy Zespole Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Lwówku Śląskim (Płakowicach).

Warsztaty odbyły się dzięki przychylności  i zaangażowaniu władz Powiatu Lwóweckiego oraz dyrekcji ZPEW / MOS.

Trzeba przyznać, że rozmowy te wywołały trochę emocji w uczniach – czytamy na profilu Powiatu Lwóweckiego, gdzie tuż po zakończeniu warsztatów pojawiła się krótka relacja.

Nie spodziewałem się tak dużego zainteresowania wśród młodzieży tematyką szeroko pojętych mediów. Okazuje się, że młodzi ludzie chętnie korzystają z różnych środków przekazu, mają swoje pasje, którymi dzielą się ze znajomymi oraz poszukują interesujących ich tematów – mówi Marek Dral – Niektórzy z wychowanków myślą o rozwoju swoich zainteresowań inni nieśmiało skrywają talenty. Niemniej dla większości media stanowią nieodłączną część ich codziennego życia. Bez wątpienia każdy będzie odbiorcą przekazów, ale być może niektórzy poważniej zainteresują się ich tworzeniem – dodaje redaktor naczelny Lwówecki.info.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here