153 km/h w terenie niezabudowanym przy ograniczeniu do 90 km/h

0
1378

Szybką i nieodpowiedzialną jazdę 37-letniego mężczyzny kierującego samochodem osobowym marki BMW przerwali policjanci z Ogniwa Ruchu Drogowego lwóweckiej jednostki. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie kierujący otrzymał mandat karny w kwocie 2000 złotych.

 

W poniedziałek 2 maja policjanci Ogniwa Ruchu Drogowego lwóweckiej jednostki zatrzymali kierującego samochodem osobowym marki BMW 37-latka, który poruszał się z nadmierną prędkością przez co stwarzał zagrożenie dla wszystkich uczestników ruchu drogowego. W miejscowości Radoniów w obszarze niezabudowanym, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 90km/h, kierujący mężczyzna, jechał z prędkością 153km/h. Zgodnie z obowiązującymi przepisami policjanci ukarali mężczyznę mandatem w kwocie 2000 zł i 10 punktów karnych.

Apelujemy do wszystkich kierowców o rozwagę na drodze. Kierowanie pojazdem z nadmierną prędkością stwarza zagrożenie dla samego kierującego jak również innych użytkowników ruchu drogowego. Nie ma akceptacji na tak rażące łamanie przepisów. Każdy kto za mocno trzyma nogę na gazie musi liczyć się z surowymi konsekwencjami.

-/sierżant Olga Łukaszewicz, KPP Lwówek Śl. /-

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here