100 instalacji fotowoltaicznych od N Energii dla mieszkańców Lwówka, Gryfowa, Mirska i Lubania

1
1620
fot. N Energia

Do 27 sierpnia mieszkańcy Lwówka Śląskiego, Gryfowa, Mirska i Lubania mogą skorzystać ze specjalnej oferty na wykonanie instalacji fotowoltaicznej w firmie N Energia oraz bezpłatnego audytu systemu centralnego ogrzewania. Wszystko dzięki mieszkańcom regionu, którzy dotychczas zdecydowali się na fotowoltaikę z legnickiej firmy. – Liczba inwestycji wykonanych przez naszą firmę w tej części Dolnego Śląska w ostatnich miesiącach oraz pozytywne opinie klientów z tego regionu przekonały nas do stworzenia oferty szytej na miarę potrzeb tutejszej społeczności – tłumaczy Mateusz Puchalski, Dyrektor Generalny w N Energii. – N Energia przekonała mnie szytą na miarę ofertą oraz jakością komponentów gwarantujących bezpieczeństwo oraz efektywność instalacji – wyjaśnia jeden z klientów czerpiących korzyści z posiadania własnej instalacji fotowoltaicznej.

 

 

Klienci N Energii doceniają długie, polskie gwarancje oraz możliwość wyboru modułów całkowicie niepalnych. – Bezpieczeństwo inwestycji, finansowe, energetyczne i techniczne, to fundament na jakim budujemy relacje z naszymi klientami. To wyróżnia N Energię na tle konkurencji skupiającej się wyłącznie na sprzedaży, a nie na aspektach niezbędnych do wieloletniego funkcjonowania instalacji. Cena jest ważna i zawsze walczymy o jej atrakcyjność dobierając komponenty najlepiej dopasowane do obecnego i przyszłego zapotrzebowania klientów na energię. Nigdy jednak nie powinna być jedynym kryterium wyboru – wyjaśnia Mateusz Puchalski.

Zainteresowanie fotowoltaiką wśród klientów ciągle rośnie, a to oczywiście przekłada się na liczbę ofert na rynku. Niestety, nie każda firma jest w stanie przeprowadzić instalację w sposób bezpieczny dla klienta. Z analiz przeprowadzonych na polskim rynku wynika, że nawet 90% instalacji fotowoltaicznych wykonanych jest niezgodnie z zaleceniami producentów. Za kilka lat w najlepszym razie przestaną działać. W najgorszym scenariuszu mogą być przyczyną dużych strat materialnych lub życiowej tragedii.

– Doradca N Energii zwrócił moją uwagę na kwestie związane z bezpieczeństwem, precyzją montażu oraz jakością używanych komponentów. To zaskakujące, jak często bagatelizowali je przedstawiciele innych firm. Doceniam również wsparcie jakie otrzymałem na każdym etapie inwestycji – od audytu technicznego, przez montaż i zgłoszenie instalacji do straży pożarnej oraz zakładu energetycznego – przekonuje klient N Energii.

Sierpień jest świetnym momentem na rozważenie inwestycji. Kilka tygodni temu ruszyła trzecia edycja programu Mój Prąd, w ramach której można wnioskować o 3 tysiące złotych dofinansowania. Rząd zapowiada również zmiany w ustawie o odnawialnych źródłach energii oraz likwidację obowiązującego systemu opustów. Szczegóły nie są jeszcze znane, warto jednak pomyśleć o zabezpieczeniu swojego interesu ekonomicznego. Klienci, którzy sfinalizują montaż instalacji przed wejściem zmian w życie, utrzymają prawo do magazynowania energii na dotychczasowych zasadach. W przyszłości będą w komfortowej sytuacji i będą mogli dokonać wyboru preferowanej metody rozliczeń energii wyprodukowanej w ich przydomowych instalacjach.

fot.: N Energia

Typowa instalacja fotowoltaiczna, przy obecnym systemie rozliczeń z zakładami energetycznymi, zwraca się w ciągu kilkudziesięciu miesięcy. Część klientów rozważa dodatkowo montaż pompy ciepła. W ich przypadku roczne oszczędności na rachunkach za energię elektryczną mogą sięgać nawet kilka tysięcy złotych. Nie bez znaczenia pozostaje również aspekt ekologiczny.

Mieszkańcy podgórskich miejscowości Dolnego Śląska mogą cieszyć się pięknym otoczeniem, ale jednocześnie radzić z wyzwaniami w postaci np. wysokiego stężenia szkodliwych substancji powstałych przy spalaniu węgla w nieefektywnych piecach. Jestem pozytywnie zaskoczony troską o środowisko jaka wybrzmiewa w głosach klientów, z którymi tutaj się dotychczas spotykaliśmy. To budujące, że na odnawialne źródła energii patrzymy wielowymiarowo, nie tylko przez pryzmat własnych portfeli. 100 instalacji fotowoltaicznych wykonanych na promocyjnych warunkach w Lwówku, Mirsku, Lubaniu i Gryfowie, to będzie nasz istotny wkład w podniesienie komfortu życia mieszkańców tego regionu – podsumowuje Mateusz Puchalski.

Ze specjalnej oferty przygotowanej dla lokalnej społeczności będzie można skorzystać od 23 do 27 sierpnia. Eksperci techniczni N Energii będą odwiedzać domy mieszkańców oraz wykonywać bezpłatne i niezobowiązujące do zakupu audyty techniczne. Audytorów będzie można rozpoznać po specjalnych identyfikatorach z logo N Energii.

Jeśli szukasz więcej informacji na temat fotowoltaiki oraz odnawialnych źródeł energii, zaglądnij do Strefy Wiedzy

-/autor: N ENERGIA/-

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here